День Соборності

22 января 2015, 21:11
Владелец страницы
Лідер Радикальної партії
0
55

Це свято є дуже символічним і актуальним у наш час

Воно надихає, укріплює наш дух і дає сил для боротьби. У цей день 96 років тому дві частини України возз’єдналися у єдину українську державу, якою ми є дотепер.

Рік тому у цей самий день у боротьбі за Україну полегли перші Герої Небесної Сотні. Імена Сергія Нігояна, Михайла Жизнєвського та ще інших Патріотів викарбувані кров’ю у нашій історії… Їх смерті не дають нам права звернути зі шляху, припинити боротьбу і зрадити країну. Ці жертви не повинні бути марними!

Сьогодні нас знову хочуть роз’єднати і розсварити. Але я переконаний: ці потуги ворога марні. Українців, які рік тому одержали перемогу у нерівній боротьбі з кримінально-олігархічним режимом на Майдані і які сьогодні добровільно встали на захист своєї землі від російських загарбників, ніхто не зможе здолати! Як кажуть, не буває лиха без добра: війна і Майдан скріпили нас, зробили сильними і незламними.

Я пишаюся своїми земляками, вірю у єдину і незалежну Україну. І ні на мить не сумніваюся - разом нам все вдасться! Бажаю усім нам лише перемог! Слава Україні!


Олег Ляшко,
Народний депутат України,
Лідер Радикальної партії

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
ТЕГИ: майдан,РПЛ,Радикальна партія,Україна,Олег Ляшко,liashko,олігархи,держава,війна,герої,революція,схід,фракція РПЛ
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.