Люстрація" міліцейських перевертнів по-аваковські

4 января 2015, 11:02
Владелец страницы
Солдат ЗСУ
3
248

Колишнього начальника Старобільского райвідділу міліції Лайшева призначили заступником начальника Луганського УМВС


Старобільці просто чуманіють від таких призначень. Усі в місті пам'ятають, як Лайшев із георгіївською стрічкою зустрічав терористів, коли вони в травні захопили місто. Кожен старобільський торговець вам також підтвердить, що Лайшев багато років збирає чималу дань із місцевого базару.

У червні 2014 року за моїм наполяганням Лайшев був звільнений з посади начальника міліції за те, що покривав місцевих лідерів сепаратистів і саботував розслідування справ проти них. І от тепер цей зрадник знову при посаді. У мене питання до міністра Авакова: чому сотні луганських патріотів не можуть знайти собі в органах роботу, щоб зі зброєю в руках захищати Україну, а посібника терористів призначено на посаду? З такою кадровою політикою ми ніколи не вирішимо проблеми сепаратизму на Луганщині.

 

 
Олег Ляшко,
Народний депутат України,
Лідер Радикальної партії
Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
ТЕГИ: сепаратизм,МВС,Луганщина,Радикальна партія,Україна,Олег Ляшко,liashko,терорист
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.