Щоб змінити країну, треба брати на себе відповідальність!

29 декабря 2014, 12:51
Народний депутат України, лідер Радикальної партії
4
177

Брати на себе відповідальність - найважче


Але це треба робити, якщо хочеш змінити свою країну. Особисто для мене - а я парламенті вже вчетверте - це найскладніше голосування за весь час. Надто багато ваги на кожній шальці терезів "за" і "проти". Фракція Радикальної партії проголосувала за бюджет. З кількох причин:

1. Найголовніше. Ми перебуваємо у стані війни. Кремлівський виродок може розпочати наступ в будь-який момент. Тому відсутність фінансування армії становить як ніколи серйозну загрозу для національної безпеки. Тим більше, і завдяки нашій команді в бюджеті передбачено найбільше за 24 роки грошей на армію - 85 мільярдів гривень. 
Але це не значить, що волонтерам можна розслаблятися. Підтримувати передову - обов'язок кожного патріота. І я теж, коли закінчиться цей дурдом у Верховній Раді - поїду везти допомогу бійцям на фронт. 
2. Будьмо чесними. Країна в напівзруйнованому стані. Бюджет - головний фінансовий законопроект. Це один із стержнів, на яких тримається держава. Той бюджет, який пропонує Кабмін - стержень, кажучи відверто, хиткий і ржавий, навіть зважаючи на наші правки, які його хоч трохи змінили. Разом з тим, і таким паршивеньким стержнем у держави є шанс на виживання, без нього - немає. Так, я на відміну від інших кажу чесно: саме на виживання. А заради гідного життя українців наша радикальна фракція мусить докласти ще дуже багато зусиль.  
3. Найлегше плюватися на поганий бюджет, найлегше говорити, що все погано і нічого не робити. А насправді все настільки погано, що нічого не робити патріот і державний будівничий не має права. Надто важка ситуація. Тож замість того, щоб зайняти зручну в інформпросторі позицію: "а баба Яга проти" ми беремо на себе відповідальність і як суб'єкт коаліції непростою кропіткою працею добиваємось того, що прагнуть люди. За місяць роботи вже є чим звітувати: введення мораторію на стягнення майна з позичальників валютних кредитів, виплата фінансових компенсацій постраждалим під час Революції гідності та їх родинам, суттєве скорочення кількості співробітників МВС і прокуратури - це зменшить витрати на ці відомства більше, ніж на мільярд - і заощаджені таким чином кошти підуть на соціальні видатки, мораторій на виселення людей з гуртожитків, виділення коштів на добудову сучасної дитячої лікарні "Охматдит", зниження єдиного соціального внеску (ЄСВ) і т.д. 
P.S. Менше з тим, бюджет, попри необхідність його прийняття хоча б у такому вигляді, мені дуже, м'яко кажучи, не подобається. Впродовж року, починаючи з перших днів, заради інтересів людей надто багато моментів буде виправляти в процесі. Знаю, це буде непросто. Згадую Джона Фіцджеральда Кеннеді: "Ми робимо це не тому, що легко, а тому, що складно". Вже з сьогоднішнього дня наша команда готує зміни до проголосованих сьогодні законопроектів, щоб зробити бюджет більш спрямованим на соціальний захист людей. Все буде добре.

 

Олег Ляшко,
Народний депутат Украіни,
Лідер Радикальної партії

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
ТЕГИ: бюджет,Рада,прокуратура,МВС,парламент,Радикальна партія,Олег Ляшко,Охматдит,фракція РПЛ,соціальні видатки
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.