Партія Ляшка вимагає від уряду гроші на добудову «Охматдиту» (ВІДЕО)

25 декабря 2014, 16:37
Владелец страницы
Солдат ЗСУ
0
43

Народні депутати від фракції Радикальної партії Олега Ляшка сьогодні прийшли до Верховної Ради у футболках, гроші від придбання яких були направлені надобудову дитячої лікарні «Охматдит»

 На всіх футболках був зображений план приміщень недобудованого закладу.  Таким чином, парламентарі намагалися привернути увагу до проблеми фінансування лікарні.

На брифінгу у кулуарах Верховної Ради депутат від Радикальної партії, член комітету з питань охорони здоров’я Оксана Корчинська разом з колегами з фракції «Самопоміч» нагадала прем’єру Арсенію Яценюку про його обіцянку знайти кошти для завершення будівництва першої дитячої лікарні України «Охматдит».

«Рік тому, коли ми ще були громадськими активістами, а Яценюк був лідером опозиції, ми пропонували йому долучитися до акції «Акцизи з пива – на «Охматдит». Тоді Яценюк нас не підтримав, сказав, мовляв, ми знаємо інші джерела надходжень для добудови «Охматдиту». Сьогодні пан Яценюк прем’єр, тож ми просимо, знайдіть ці джерела, дотримайте слово», - закликала депутат Корчинська.

Вона нагадала, що у 2011-2012 році на побудову нового корпусу «Д» лікарні «Охматдит» було виділено 400 мільйонів гривень. Також було закуплено унікальне обладнання на суму  57 мільйонів гривень, яке 2 роки стоїть без діла через брак подальшого фінансування. А тим часом батьки важко хворих дітей змушені через волонтерів шукати величезні кошти на оперування дітей за кордоном.

«Щорічно ми направляємо від 7 до 10 мільйонів євро на лікування дітей за кордоном і кожна п’ята мама онкохворої дитини змушена шукати мінімум 200 тисяч євро або доларів на операцію по трансплантації  у Білорусі чи Росії.  Тож ми вимагаємо соціальної відповідальності від уряду перед усіма важко хворими дітьми України. Мова йде про 25 тисяч важко хворих діточок, яким наша унікальна лікарня «Охматдит» може дати шанс на життя», - наголосила Корчинська.

Депутатка нагадала, що витрати на утримання прокуратури у проекті нового Держбюджету було збільшено на 1 мільярд гривень. А  площа кабінетів чиновників ГПУ – у кілька разів більша, ніж площа палат, де лежать важко хворі діти з батьками.

 «Ми, народні депутати від фракції Радикальної партії, разом з колегами вимагаємо, щоб Кабінет міністрів заклав фіксовану строку у Держбюджеті - майже 474 мільйонів  гривень на добудову «Охматдиту» у цьому році. Це нам дасть можливість запустити корпус «Д» і почати рятувати наших дітей вже в кінці цього року», - висловила сподівання Корчинська.

Перший крок для отримання грошей на добудову лікарні депутати зробили самі – купили «благодійні» футболки, кожна з яких коштує 300 гривень, рівно стільки обходиться один квадратний метр перекриття даху лікарні і закликали долучитися до акції усіх бажаючих.

ВІДЕО: РПЛ вимагає від уряду гроші на добудову "Охматдиту"
 


Прес-служба РПЛ
www.liashko.ua

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
ТЕГИ: бюджет,Рада,ГПУ,Олег Ляшко,лікарня,Охматдит,фракція РПЛ
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.