Це остання крапля...

15 грудня 2014, 20:35
Власник сторінки
Солдат ЗСУ
1
1319

Міністр закордонних справ РФ Лавров заявив, що Росія збирається розміщувати ядерну зброю в Криму і "має на це повне право". Це остання крапля...

Цими днями в інтерв'ю одному з австралійських телеканалів президент України Петро Порошенко заявив, що Україна не має наміру відновлювати ядерних статус. Порошенко підкреслив, що зараз ядерна енергетика не є гарантом безпеки, оскільки це технологія минулого століття. 

Як на мене, то президент, маніпулюючи поняттями, злукавив. Ядернаенергетика, яка активно використовується Україною, є на сьогодні головним фактором нашої енергетичної незалежності. Щодо ж ядерної зброї, для відновлення якої в України існують всі умови та збережені всі технології, і від якої наша держава добровільно відмовилась в обмін на гарантії територіальної цілосності, надані нам США, Британією і Російською Федерацією - то президент не в праві одноосібно приймати це рішення, яке стосується національної безпеки і оборони. У зв'язку з військовою агресією Російської Федерації і окупацією частини українських земель країною-агресором і у випадку, якщо інші країни гаранти не нададуть нам дієвої допомоги у відновлені територіальної цілостності, якщо окупанти і їхні посібники надалі вбиватимуть украінців - в парламенті може бути поставлене питання відновлення ядерного військового потенціалу країни. 

Це дійсно складне політичне і економічне питання, але якщо нам українцям не залишать вибору, то заради майбутнього нашої держави, заради безпеки наших громадян і прийдешніх поколінь українців ми змушені будемо піти на відновлення ядерного статусу Украіни. Я особисто знаю дуже багато українських парламентарів, які морально вже до цього готові. І не тільки у нашій фракції.
Щодо технології минулого століття по відношенню до ядерної зброї, то так мабуть думає лише наш президент, адже якби його роздуми відповідали дійсності, то від ядерної зброї, як від застарілої, вже б відмовились Сполучені Штати, Росія, Британія та інші ядерні держави.

У зв'язку з нагальною необхідністю дотримання Будапештського меморандуму країнами-підписантами та прямою, відкритою агресією Російською Федерацією проти України фракція Радикальноі партіі Олега Ляшка ініціює проведення у Верховній Раді Украіни парламентських слухань щодо дотримання Будапештських угод і звертається до всіх громадсько-політичних об'єднаннь країни із закликом прийняти якнайактивнішу участь в слуханнях. До участі в слуханнях будуть запрошені дипломатичні представники США, Британії та Російськоі Федерації.

 

Олег Ляшко,
Народний депутат України,
Лідер Радикальної партії

Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: Новости политики
ТЕГИ: США,Лавров,Росія,Радикальна партія,ядерна енергетика,Україна,Олег Ляшко,війна,агресія,Петро Порошенко,ядерна зброя
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.