Заява РПЛ щодо коментаря глави МЗС Німеччини Штайнмаєра

24 листопада 2014, 22:31
Власник сторінки
Солдат ЗСУ
2
278

Справою честі для чесної людини, а також країни, є неухильне дотримання свого слова та взятих на себе зобов’язань, особливо перед слабшим

Тож коментар глави МЗС Німеччини Франка-Вальтера Штайнмаєра виданню «Шпігель», що він не бачить Україну членом НАТО в майбутньому, викликає несприйняття та обурення в українському суспільстві. Адже переважна більшість українців, як свідчать соцопитування, підтримує повномасштабне членство України в Євро-Атлантичній системі колективної безпеки як єдиний реалістичний спосіб довгострокового забезпечення національної безпеки, незалежності та територіальної цілісності нашої країни. Водночас, усі країни-члени НАТО на Бухарестському саміті 2008 року заявили про відкритість дверей до Альянсу для України та взяли на себе зобов’язання прийняти нашу країну в НАТО, коли вона буде до цього готова.
Радикальна партія Олега Ляшка заявляє, що будь-які домовленості з кремлівським диктатором Путіним за формулою «мир в обмін на відмову України від членства в НАТО» є зрадою інтересів України, європейських демократичних цінностей та базових норм міжнародного права. Україна як незалежна держава має суверенне право обирати, в які економічні, політичні та воєнні союзи входити. І жодна інша країна не може накласти вето на це право.
Росія виступає проти членства України в НАТО не через загрозу її безпеці, а тому, що стане неможливою реалізація її агресивних намірів щодо знищення незалежної Української держави та відновлення її великодержавного статусу. Тож таємні чи відкриті домовленості з Кремлем про відмову України від членства в НАТО лише стануть проявом сумнозвісної політики умиротворення агресора і однаково призведуть в подальшому не до миру, а до продовження збройної агресії Росії проти України та повномасштабної війни в Європі.
Нещодавній саміт G20 в Австралії засвідчив, що лідерам провідних країн світу набридла кремлівська брехня, Путіну вже більше не довіряють, а Росія як країна-агресор опиняється в ізоляції та перетворюється на країну-ізгоя. Тим більше здивування та обурення в українців викликає «п’ята колона» Кремля в Європі, до якої, на жаль, долучилися такі чутливі до примх Росії політики як прем’єр-міністр Угорщини Віктор Орбан, президент Чеської Республіки Мілош Земан, а тепер і міністр закордонних справ Німеччини Ф.-В. Штайнмаєр.
Наголошуємо, що збройна агресія Росії проти України має на меті також перевірити здатність і готовність західних демократій протистояти силовим методам реалізації реваншистських планів Кремля.
Український народ та його представницький орган – новообрана Верховна Рада – вже, фактично, визначилися щодо стратегічного курсу на набуття членства в НАТО. Радикальна партія Олега Ляшка як ініціатор внесення відповідного положення до Коаліційної угоди високо цінує готовність своїх партнерів по демократичній проєвропейській коаліції підтримати таке політичне рішення попри увесь тиск та спроби деяких зовнішніх сил не допустити такої принципової домовленості.
Радикальна партія Олега Ляшка висловлює сподівання, що лідери демократичного цивілізованого світу також не піддадуться на шантаж і погрози з боку новітнього варварства у Москві та виконають свої зобов’язання перед нашою країною. А значить, Україна неодмінно стане частиною євроатлантичної цивілізації, зокрема членом її колективної системи безпеки – НАТО.

 

Прес-служба РПЛ

Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: Новости политики
ТЕГИ: НАТО,Росія,парламент,Кремль,Радикальна партія,Олег Ляшко,Німеччина,liashko,Європа,агресія
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.