Про відповідальних за обвал гривні

11 ноября 2014, 15:54
Владелец страницы
Солдат ЗСУ
0
129

19 червня 2014 року Верховна Рада за пропозицією Президента Порошенка призначила без обговорення (!) Валерію Гонтарєву головою Національного банку
Хоча кандидатка щиро зізналася з парламентської трибуни, що вона не спеціаліст з цих питань, проте пообіцяла навчитися. Навчання Гонтарєвої дуже дорого коштує усім нам!
На жаль, я був єдиний депутат, хто вимагав обговорення запропонованої Президентом кандидатури, і так само один проголосував проти призначення Гонтарєвої.
До обрання головою Нацбанку пані Гонтарєва управляла бізнесом Президента Порошенка. Тому є його довіреною особою. І такою, очевидно, залишається, раз Президент не ініціює питання відставки Гонтарєвої.
Мовчання і нереагування на обвал гривні Президента і прем'єр-міністра виглядає щонайменше недоречним. А заяви Гонтарєвої про заборону дострокового зняття депозитів - узагалі ідіотські. Порошенко і Яценюк разом мали б пояснити людям, що відбувається з гривнею і як вони рятуватимуть заощадження громадян. Чи після виборів вже не треба нікому нічого пояснювати?!Олег Ляшко,

Лідер Радикальної партії

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
ТЕГИ: НБУ,РПЛ,Радикальна партія,Україна,Олег Ляшко,гривня,Гонтарева
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.