Як виправити стратегічну помилку Президента

3 ноября 2014, 21:55
Народний депутат України, лідер Радикальної партії
0
259

Президент Порошенко заявив, що завтра РНБО розгляне питання про скасування закону про особливий статус територій Донбасу, окупованих Кремлем


Для кожного, хто вміє думати і аналізувати, одразу було очевидно, що прийняття цього закону 16 вересня у Раді - стратегічна помилка Президента. Цим законом ми де-факто легалізували російських сепаратистів на Донбасі і визнали відмову України від суверенітету над цією частиною нашої території. Повіривши обіцянкам Путіна і деяких європейських партнерів, у гонитві за ілюзією миру відмовившись від боротьби, Президент Порошенко фактично погодився на національну ганьбу. Я йому про це вимушений був сказати у вічі з парламентської трибуни на сумнозвісному закритому засіданні Ради 16 вересня.
Багато хто з вас критикував мене за цю позицію, мовляв, Ляшко закликає до війни. Ні, я хочу миру для нашої рідної України так само гаряче, як і більшість співгромадян. Але треба завжди пам'ятати - обіцянки Росії не варті паперу, на якому вони написані. Агресора зупинить тільки сила! Тому, щоб захистити Україну, відновити мир на нашій землі, наше головне завдання зараз - побудова боєздатної армії. Я і команда Радикальної партії готові в усьому допомагати Президенту в досягненні цих цілей.

 

Олег Ляшко,

Лідер Радикальної партії

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
ТЕГИ: Порошенко,Ляшко,Олег Ляшко,війна,радикалньа партія олега ляшка,Ляшко РПЛ
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.