Список Радикальної партії зазнав змін

13 октября 2014, 15:17
Народний депутат України, лідер Радикальної партії
7
120

Сьогодні продовжив роботу VI З'їзд Радикальної партії Олега Ляшка на якому було прийнято ряд важливих історичних рішень


Мій давній соратник і побратим - Юрій Сухін, не йде на вибори до Верховної Ради, а залишається у Київській міській раді. Це рішення було не легко прийняти. Юрій вже багато років пліч о пліч зі мною розбудовує Радикальну партію, і є одним із найвідданіших моїх побратимів. Проте ми відповідальні перед киянами, які на позачергових виборах виявили до нас довіру і поклали на нас свої надії. Київ потребує наполегливої боротьби з корупцією і непрофесіоналізмом, а тому, порадившись із Юрою, ми вирішили, що він залишається у Київській міській раді для захисту інтересів киян.

Ще одним складним рішенням для мене було вилучення зі списку Івана Зайця. Позаяк, ми ставимося до нього із великою повагою, і вдячні за переданий досвід, проте нами було отримано ряд звернень від громадян, в яких вони вимагали прибрати зі списку пенсіонера і 5-разового народного депутата.
Також зі списків були вилучені кандидати Аркадій Романенко і Олег Супрун, так як народна люстрація виявила у них непогашені судимості.
Серед мажоритарних кандидатів було вилучено: по 94 округу - Олександра Омельченко, як пенсіонера; по 83 - Палійчука та по 200 - Заворотного - на користь інших демократичних сил; окрім того, по 92 і
- Ігоря Кочу, по 123 - Романа Ясінського, по 191 - Андрія Жмурко.

Цими прийнятими сьогодні рішеннями ми довели, що неуклінно дотримаємось вимог народної люстрації та власних виголошених принципів.


Олег Ляшко,
Народний депутат України,
Лідер Радикальної партії
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
ТЕГИ: парламент,РПЛ,Радикальна партія,Україна,Олег Ляшко,вибори,мажоритарні округи,Київрада,кандидати у депутати,люстрації,Юрій Сухін
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.