Список Радикальної партії зазнав змін

13 октября 2014, 15:17
Владелец страницы
Лідер Радикальної партії
7
121

Сьогодні продовжив роботу VI З'їзд Радикальної партії Олега Ляшка на якому було прийнято ряд важливих історичних рішень


Мій давній соратник і побратим - Юрій Сухін, не йде на вибори до Верховної Ради, а залишається у Київській міській раді. Це рішення було не легко прийняти. Юрій вже багато років пліч о пліч зі мною розбудовує Радикальну партію, і є одним із найвідданіших моїх побратимів. Проте ми відповідальні перед киянами, які на позачергових виборах виявили до нас довіру і поклали на нас свої надії. Київ потребує наполегливої боротьби з корупцією і непрофесіоналізмом, а тому, порадившись із Юрою, ми вирішили, що він залишається у Київській міській раді для захисту інтересів киян.

Ще одним складним рішенням для мене було вилучення зі списку Івана Зайця. Позаяк, ми ставимося до нього із великою повагою, і вдячні за переданий досвід, проте нами було отримано ряд звернень від громадян, в яких вони вимагали прибрати зі списку пенсіонера і 5-разового народного депутата.
Також зі списків були вилучені кандидати Аркадій Романенко і Олег Супрун, так як народна люстрація виявила у них непогашені судимості.
Серед мажоритарних кандидатів було вилучено: по 94 округу - Олександра Омельченко, як пенсіонера; по 83 - Палійчука та по 200 - Заворотного - на користь інших демократичних сил; окрім того, по 92 і
- Ігоря Кочу, по 123 - Романа Ясінського, по 191 - Андрія Жмурко.

Цими прийнятими сьогодні рішеннями ми довели, що неуклінно дотримаємось вимог народної люстрації та власних виголошених принципів.


Олег Ляшко,
Народний депутат України,
Лідер Радикальної партії
Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
ТЕГИ: парламент,РПЛ,Радикальна партія,Україна,Олег Ляшко,вибори,мажоритарні округи,Київрада,кандидати у депутати,люстрації,Юрій Сухін
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.