Ще один подарунок КГБісту Путіну

9 октября 2014, 19:02
Владелец страницы
Солдат ЗСУ
10
271

Приготували цьому КДБісту Путіну ще один подарунок до дня народженні


На сесії Київради фракція Радикальної партії подала проект рішення про розірвання договору оренди земельної ділянки між Київрадою та Російським центром міжнародного наукового і культурного співробітництва при МЗС РФ.
Ще в 2006 році Київрада Черновецького віддала росіянам сквер площею майже 20 соток по вул. Кудрявська 23а (центр, Шевченківський район) для будівництва комплексу житлово-офісного призначення з підземним паркінгом.
До сьогодні будівництво не розпочато, а на вказаній ділянці продовжує знаходиться сквер зі зразковим благоустроєм. Таких скверів у центрі Києва залишилися одиниці. Однак, цей сквер зараз не належить до зелених зон і може бути забудований в будь-який момент. Але Радикальна партія цього не допустить. Тим паче, ми цей сквер не віддамо країні-агресору. Якщо більшість у Київраді не підтримає ініціативу - фракція Радикальної партії заблокує трибуну.
Олег Ляшко,
Народний депутат України,
Лідер Радикальної партії

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
ТЕГИ: МЗС,сквер,Ляшко,РПЛ,Радикальна партія,Андрій Лозовий,Путін,Київрада,Олег Ляшка,фракція РПЛ
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.