На агітаторів Радикальної партії Ляшка напали тітушки

30 сентября 2014, 15:19
Владелец страницы
Солдат ЗСУ
8
157

На агітаторів Радикальної партії Ляшка напали тітушки


28 вересня 2014 року у Києві біля станції метро «Арсенальна» група з семи осіб вчинила хуліганські дії щодо намету партії, внаслідок чого він був розфарбований, а на адресу агітаторів надійшли погрози про застосування методів фізичного впливу. На місце інциденту було викликано наряд міліції Печерського району, який затримав організатора нападу.

Того ж дня у Миколаєві невідомі напали на п’ять наметів. Знищено конструкції точок агітації. Волонтерів намагались залякати, погрожуючи автоматичною зброєю – автоматом Калашникова.

Один з агітаторів внаслідок нападу зазнав тілесних ушкоджень і був госпіталізований до лікарні з підозрою на струс головного мозку. Іншого волонтера, чоловіка пенсійного віку, зловмисники повалили на землю та завдали кілька ударів ногами.

Прес-служба Радикальної партії Олега Ляшка звертається до правоохоронних органів з проханням ретельно розслідувати зазначені інциденти та притягнути винних до кримінальної відповідальності.

Ми рішуче засуджуємо будь-які спроби дестабілізувати ситуацію в країні і заявляємо, що не залишимо зазначені випадки без належного реагування. Радикальна партія Олега Ляшка закликає всі політичні сили до чесної передвиборчої боротьби.

Вам не вдасться залякати наших активістів і волонтерів. З нами правда, тому ми переможемо!

Прес-служба РПЛ
www.liashko.ua
097-522-27-58

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
ТЕГИ: РПЛ,Радикальна партія,Київ,Печерський район,Олег Ляшко,вибори,агітація,Титушки,волонтери,метро Арсенальна
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.