Звернення до українців за кордоном

28 сентября 2014, 21:37
Владелец страницы
Лідер Радикальної партії
17
262

Браття і сестри! Україна знаходиться у вкрай скрутних умовах

Кожну лишню копійку ми вимушені витрачати на армію, яка боронить наші східні рубежі. Росія, окрім військової агресії, тисне на нашу країну економічно. Не пускає українські товари у Крим та на свій внутрішній ринок.
Нашим товаровиробникам сьогодні необхідна підтримка. Вони шукають зовнішні ринки країн Європейського союзу і ми маємо їм допомогти.
Наша громада за кордоном, за різними оцінками сягає від 2 до 5 мільйонів українців. Це велика сила і великий ринок для товарів, які виробляються у нас в країні.
Знаю, що ви, українці за кордоном, фактично тримаєте нашу економіку на собі. Щорічно пересилаєте до 20 млрд євро своїм родичам, дітям та онукам. Я щиро вдячний вам за це.
Закликаю Вас купувати наші товари з полиць європейських магазинів і спонукати до цього своїх друзів, колег та знайомих. Тільки разом ми можемо перемогти.
Підтримаймо Україну! Купуймо українське! Споживаймо українське!
Слава Україні!

Олег Ляшко,
Народний депутат України,
Лідер Радикальної партії

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
ТЕГИ: товар,Росія,РПЛ,Радикальна партія,Україна,Олег Ляшко,економіка,Європа,армія
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.