Народ не буде платити за спожитий олігархами газ!

24 сентября 2014, 19:21
Владелец страницы
Солдат ЗСУ
10
192

Те, що Національна акціонерна компанія „Нафтогаз” вже давно є найбільшою корупційною раною української економіки знає вся Україна


Знають і друзі України в цілому світі, чому й наполягають на реформі. НАК „Нафтогаз” вже давно є найголовнішим упирем української економіки. Ще нещодавно вся країна бунтувалася з нагоди того, що Янукович з „барського” плеча списав олігархам 24 млрд. гривень боргів, тобто пенсіонери недоотримали, бюджетними недоотримали, зате отримали найбагатші – ті, хто й без цих боргів визискує простого українця, обдирає як липку, ще й дурманить через свої фальшиві телеканали не гірше від Путіна. Тепер. Коли країна воює з окупантом, замість максимального переведення опалення на місцеві ресурси нам знову пропонують сидіти на газовій голці. І зло не в тому, що для населення ця газова голка непоплатна, навпаки – громадяни сплачують все до копійки старанно і відповідально. А далі кошти починають гуляти по розподільчих компаніях, котрі залишаються вотчиною олігархів.  Ці гроші населення вже заплатило, але коли в НАК ці кошти не приходять, НАК починає цілу провокаційну кампанію щоб наростити свою капіталізацію. Тоді знову включається Кабінет Міністрів і з державного бюджету, із грошей зібраних із народу знову починають рятувати „Нафтогаз”. За рахунок недофінансування армії, котра в тяжких боях втратила 2/3 своєї бойової техніки. За рахунок освіти, за рахунок доплат багатодітним сім’ям.

У цілому світі енергетичні компанії є прибутковими, а в нас там де волохата лапа олігарха – там суцільні збитки. Ви думаєте, що Укрнафта, демажоритарний акціонер держава, ефективно керована компанія. А чому там управління компанії належить олігархові Коломойському, коли він міноритарний акціонер? А чому у нас весь час збиткова Укрзалізниця? Але повернімося до газових справ! Чому все уперлося в газ, коли цим газом нас безупинно шантажує агресор - Росія? Невже не можна було дозволити місцевим владам по максимуму скористатися  місцевим ресурсом для опалення? Можна було, тільки тоді довелося б ламати усталені схеми. Робити, як клялися на сцені Майдану Яценюк і компанія, тільки тепер їхніх закликів вистачає лише на докапіталізацію НАК «Нафтогаз».

За домовленостями з МВФ Кабмін не може наростити держборг вище обумовленого порогу, тому знову на обрії з’являється фантом додаткової грошової емісії. І коло починає замикатися – додаткова емісія бідних зробить біднішими. Подивіться на курс гривні. Тільки у звітах Кабінету міністрів, особливо в питаннях виконання соціальних зобов’язань буде красива звітність. Тільки у громадян від того тепліше в домі не стане.

На фронтах українці воюють за свою Незалежність, а чиновники з олігархами продовжують заганяти нас в імперське російське  стійло. Зараз вибори і вони будуть дерти на собі сорочку скільки бронежилетів куди хто закупив. Але з цими бронежилетами все як і з газом – так понаживатися на Україні, як понаживалися олігархи на газових схемах, то вони мали б самі створити свій олігархічний батальйон і висунутися в бік Дебальцево. Схеми погазу руйнувати потрібно саме зараз! Інакше ми ніколи їх не зруйнуємо, хіба що Україна знекровлена розвалиться й під своїми уламками похоронить кровососів.

Народ не буде платити за спожитий олігархами газ, коли до влади прийде РПЛ!

 

Олег Ляшко,
Народний депутат України,
Лідер Радикальної партії

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
ТЕГИ: газ,МВФ,Янукович,Яценюк,Нафтогаз,Росія,РПЛ,Радикальна партія,Україна,Олег Ляшко,liashko,Путін,Ігор Коломойський,Кабмін
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.