Дестабілізація курсу гривні - це внутрішній фронт проти України!

23 сентября 2014, 16:10
Владелец страницы
Лідер Радикальної партії
12
224

Незважаючи на спротив голови Нацбанку Гонтарєвої, я таки потрапив на нараду банкірів під головуванням Порошенка і Яценюка


Висновок очевидний: космічний курс гривні до долара - результат валютних спекуляцій банків. Відповідальність за обкрадання людей через знецінення заощаджень несе Нацбанк і його голова, які не спроможні припинити ці спекуляції. А також Президент Порошенко, який вніс кандидатуру Гонтарєвої і депутати, які здуру за неї проголосували.

У цьому році банки купили майже 15 мільярдів доларів і значна частина з них виведена за кордон. 103 мільярди гривень люди зняли з депозитів, 8 мільярдів лише в цьому місяці - і це теж свідчення непрофесіоналізму Нацбанку. Гроші тікають за кордон, бо в Україні немає боротьби з корупцією і не проводяться радикальні реформи в економіці, обіцяні урядом. Всі прорахунки списуються на війну. Насправді просто продовжують красти усі, хто доривається до корита. Президент погрожує банкірам відповідальністю за спекулятивну гру на курсі. Дестабілізація курсу гривні - це внутрішній фронт проти України! Тому за законами військового часу глитаїв треба розстріляти разом із керівництвом Нацбанку.

 

Олег Ляшко,
Народний депутат України,
Лідер Радикальної партії

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
ТЕГИ: банки,Яценюк,Порошенко,Нацбанк,Ляшко,Радикальна партія,Україна,Олег Ляшко,гроші,гривня,Ляшко РПЛ
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.