Дестабілізація курсу гривні - це внутрішній фронт проти України!

23 сентября 2014, 16:10
Владелец страницы
Солдат ЗСУ
12
224

Незважаючи на спротив голови Нацбанку Гонтарєвої, я таки потрапив на нараду банкірів під головуванням Порошенка і Яценюка


Висновок очевидний: космічний курс гривні до долара - результат валютних спекуляцій банків. Відповідальність за обкрадання людей через знецінення заощаджень несе Нацбанк і його голова, які не спроможні припинити ці спекуляції. А також Президент Порошенко, який вніс кандидатуру Гонтарєвої і депутати, які здуру за неї проголосували.

У цьому році банки купили майже 15 мільярдів доларів і значна частина з них виведена за кордон. 103 мільярди гривень люди зняли з депозитів, 8 мільярдів лише в цьому місяці - і це теж свідчення непрофесіоналізму Нацбанку. Гроші тікають за кордон, бо в Україні немає боротьби з корупцією і не проводяться радикальні реформи в економіці, обіцяні урядом. Всі прорахунки списуються на війну. Насправді просто продовжують красти усі, хто доривається до корита. Президент погрожує банкірам відповідальністю за спекулятивну гру на курсі. Дестабілізація курсу гривні - це внутрішній фронт проти України! Тому за законами військового часу глитаїв треба розстріляти разом із керівництвом Нацбанку.

 

Олег Ляшко,
Народний депутат України,
Лідер Радикальної партії

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
ТЕГИ: банки,Яценюк,Порошенко,Нацбанк,Ляшко,Радикальна партія,Україна,Олег Ляшко,гроші,гривня,Ляшко РПЛ
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.