Новий "План Маршалла" для України (ВІДЕО)

14 сентября 2014, 21:20
Владелец страницы
Солдат ЗСУ
0
126

Вирвався нарешті на YES до Мистецького арсеналу
Провів цікаві зустрічі з віце-президентом Європейської народної партії Маріо Давідом, депутатом Європарламенту Петом Коксом, екс-президентом Польщі Олександром Квасневським та президентом Єврокомісії Жозе Мануелем Баррозу.

Україна нікого не просить воювати замість себе – ми здатні побороти ворога. Але нам потрібна сучасна зброя, в тому числі і летальна. Коли Європа нарешті зрозуміє, що терористи не бояться санкцій і глибоких занепокоєнь?! Вони бояться одного – померти.

Треба вже зараз запускати новий «План Маршалла» для України. Я про нього говорив ще в травні. Тоді не почули. Відкрийте очі, панове Єврочиновники! Ми – єдине, що стримує Путіна від «зелених чоловічків» в ЄС.
Мені закидають, що я агітую за війну. Та я всіма руками за мир. Але не ціною втрати території, суб’єктності та незалежності України.


Олег Ляшко,
Народний депутат України,
Лідер Радикальної партії


Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
ТЕГИ: Ляшко,Олег Ляшко,радикальна парітя олега ляшка,Ляшко РПЛ
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.