Бійці проти зрадницького перемир'я

12 сентября 2014, 17:51
Владелец страницы
Лідер Радикальної партії
0
166

Відвідав с. Гончарівське, де перед виїздом в зону АТО проходять навчання мої земляки - чернігівські хлопці


У так зване перемир'я, звісно, ніхто не вірить, бо солдати на власні очі бачать як терористи обстрілюють Маріуполь і донецький аеропорт. Але ніхто не боїться. Кажуть, що стоятимуть до кінця, бо вважають справою честі - захищати рідну країну від окупантів.

Бійці, всі, як один, вважають зрадницькими рішення Президента, щодо перемир'я. Хлопці впевнені, що їх навмисне підставляють під кулі. А як по-іншому розуміти такі дії гаранта?! Жодних домовленостей з кремлівськими вовками! Ворог повинен бути знищений. Як вигнали владу, яка 23 роки грабувала Україну, так і з Донбасу виженемо окупантів, які зазіхають на наші землі.

Через кілька днів ці хлопці відправляться в гарячі точки. Передав бійцям бронежилети, ківларові каски та одяг. І надалі обіцяю не залишати земляків у біді. Все, що від мене залежатиме - робитиму. Хай береже Господь Україну та її вірних синів!


Олег Ляшко,
Народний депутат України,
Лідер Радикальної партії

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
ТЕГИ: президент,Росія,Порошенко,Радикальна партія,Донбас,Україна,Олег Ляшко,війна,агресія,схід,окупанти,АТО
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.