Мій план припинення війни

3 сентября 2014, 19:16
Народний депутат України, лідер Радикальної партії
4
417

Путін озвучив свій план по "стабілізації на Донбасі". Але його пропозиції не зупинять агресії окупанта

У відповідь на план Путін пропоную свій план припинення війни:

1. Виведення російських військ та спецпідрозділів з території Донецької та Луганської областей України та відведення всіх російських військ від українського кордону до місць їхньої постійної дислокації.

2. Припинення транскордонного постачання зброї, боєприпасів та інших форм підтримки, зокрема інформаційної, незаконних збройних формувань сепаратистів і терористів в Україні, припинення надсилання російських найманців та «добровольців».

3. Закриття українсько-російського кордону для будь-якого нелегального перетину людей та зброї, забезпечення міжнародного контролю за дотриманням прикордонного режиму на усіх ділянках кордону.

4. Роззброєння бойовиків ДНР та ЛНР та вирішення існуючих проблем Донецької та Луганської областей в рамках легітимного демократичного процесу, в тому числі на демократичних парламентських виборах. Визнання ДНР та ЛНР терористичними організаціями.

5. Відшкодування Росією збитків, зокрема українським громадянам, економіці, соціальній сфері та інфраструктурі, завданих внаслідок збройної агресії Росії, анексії Автономної Республіки Крим та окупації частини території Донецької та Луганської областей України.

6. Звільнення усіх полонених, захоплених українських військових та цивільних осіб, у тому числі які утримуються на території Росії. Повернення українських біженців, які розселені російською владою по всій території Російської Федерації, до місць їх постійного проживання в Україні.

7. Невідкладне повернення Автономної Республіки Крим до складу України і виведення Чорноморського флоту Росії з його території.

 

Олег Ляшко,
Народний депутат України,
Лідер Радикальної партії

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
ТЕГИ: Росія,Ляшко,Чорноморський флот,Луганская область,Радикальна партія,Донецька область,терористи,Україна,Олег Ляшко,Путін,війна,Крим,агресія
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.