Справжню Незалежність ми відчуємо на руїнах Кремля

1 сентября 2014, 15:02
Народний депутат України, лідер Радикальної партії
5
159

75 років тому почалась Друга світова війна


Україна – постраждала понад усе. Але українці здобули перемогу. Прикро, що не для себе, а для нічим не кращих за нацистів сталінських загарбників…

Сьогодні Путін, як тоді Гітлер (символічно, що обидва – карлики), розпалює Третю світову війну. Фактично вона вже почалася. Фрау Меркель-Ріббентроп свого адольфа в родном отєчєстві не знайшла. Тому звернула увагу на Путлера… Пристосуванець Олланд геть забув про ганьбу своєї нації у Комп’єнському лісі.

Гірко, але Україна знову має найбільші втрати. Але ми знов вирвемо з грудей у ворога перемогу. Цього разу – для себе. Кремлівська пропаганда вже на нас не діє.

І на руїнах Кремля ми відчуємо свою справжню Незалежність. Бо мир буває тільки після перемоги. Слава Україні! Смерть окупантам!

 

Олег Ляшко,
Народний депутат України,
Лідер Радикальної партії

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
ТЕГИ: Кремль,Ляшко,Радикальна партія,Україна,Олег Ляшко,Путін,війна,незалежність,Друга світова війна,Ляшко РПЛ,схід,окупанти
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.