Справжню Незалежність ми відчуємо на руїнах Кремля

1 сентября 2014, 15:02
Владелец страницы
Лідер Радикальної партії
5
160

75 років тому почалась Друга світова війна


Україна – постраждала понад усе. Але українці здобули перемогу. Прикро, що не для себе, а для нічим не кращих за нацистів сталінських загарбників…

Сьогодні Путін, як тоді Гітлер (символічно, що обидва – карлики), розпалює Третю світову війну. Фактично вона вже почалася. Фрау Меркель-Ріббентроп свого адольфа в родном отєчєстві не знайшла. Тому звернула увагу на Путлера… Пристосуванець Олланд геть забув про ганьбу своєї нації у Комп’єнському лісі.

Гірко, але Україна знову має найбільші втрати. Але ми знов вирвемо з грудей у ворога перемогу. Цього разу – для себе. Кремлівська пропаганда вже на нас не діє.

І на руїнах Кремля ми відчуємо свою справжню Незалежність. Бо мир буває тільки після перемоги. Слава Україні! Смерть окупантам!

 

Олег Ляшко,
Народний депутат України,
Лідер Радикальної партії

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
ТЕГИ: Кремль,Ляшко,Радикальна партія,Україна,Олег Ляшко,Путін,війна,незалежність,Друга світова війна,Ляшко РПЛ,схід,окупанти
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.