Прикрості незалежності

24 серпня 2014, 18:49
Власник сторінки
Антиквар, галерея "АтрибутЪ". www.atribut.com.ua
1
333
Прикрості незалежності

Прикрості незалежності

Кравчук, Кучма, Ющенко, Янукович! 23 роки правління і «незалежності»!

Чи не любите ви ціх запроданців України так, як не люблю їх я, тобто всіма фібрами душі, з усім ентузіазмом, з усією несамовитістю? Або, навпаки скажіть, за що ми – український народ мусимо хоча б поважати цих зрадників, які під час свого правління  впоралися  хіба тільки з тим що вкрали і допомогли вкрасти майже всю державну власність  купі розбійників? Кожний з них вклав свою вагому частку в те що відбувається зараз на сході, та й взагалі в Україні, а тепер на політичних ток-шоу, або на своїй сторінці в інтернеті пояснює: « як нам слід поводитися між собою та з ворогом». Хто за дарма віддав на металобрухт третій за величиною арсенал ядерної зброї в світі, не отримавши з того жодної користі?  Хто закоханий в своє відображення в дзеркалі тільки й займався тим що грабував державу, а виходячи до людей причмокуючи, з сумом  розмірковував про якість прикрості, що заважають нам  стати повноцінною нацією, з сильною армією та іншими атрибутами державності. Чи є у них право повчати нас демонструючи свою псевдо мудрість?

На відміну від минулих очильників України Порошенко став Президентом  завдячуючи складу обставин і без патронату минулого глави держави. Можливо це й добрий знак, немає пуповини, яка напряму пов'язує його з минулою владою. Я далекий від думки що пан Порошенко є нашим Вацлавом Гавелом чи генералом де Голлєм, адже свого «гавелов- деголлєй» в особі В.Черновола та Л.Лук'яненка Україна прогавила ще в 91-му, але мусимо, принаймні до кінця війни  згуртуватися навколо президента і частково покласти на нього свої сподівання. Що до безславних виродків, що правили Україною до цього часу. Для них найкращим  місцем були б келії далекого від Києва монастиря, де б вони жили в якості схимонахів. Хай би там, а не на телебаченні молитвами спокутували свою провину перед Україною до віку. Хоча чесно кажучи не пригадаю, щоб хоча б один з цих щурів  вибачитися перед нацією за свої гріхи.

З Днем Незалежності! Слава українському народу і смерть москалям що прийшли на нашу землю!

 

Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: Новости политики
ТЕГИ: Кравчук,Леонид Кучма,Виктор Ющенко,Виктор Янукович
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.