Ніколи не воюйте з Україною!

11 серпня 2014, 17:18
Власник сторінки
Солдат ЗСУ
1
280

Ми країна з бездоганною військовою стратегією, гнучкою тактикою і непереможною армією


Ми просто дуже скромні, нам не потрібно пишатися майбутніми перемогами, ми самі про себе все знаємо і дивимося на сусідів, які брязкають зброєю і весь час когось там перемагають, як на недорозвинених.

Ми пам’ятаємо про чотири Українські фронти, що кожен третій Герой Радянського Союзу був українець, ми єдині, хто продовжував вести бойові дії через 10 років (!!!) після закінчення Другої Світової на своїй території. Ми – герої, всі, без винятку, і ми про це знаємо. Ні, ми не ненавидимо своїх ворогів, ми їх зневажаємо, це наша сила, наш дух, ми настільки вільна і волелюбна нація, що роззброюємо континенти своїм пацифізмом і озброюємо ворогів своїм пофігізмом та повною зневагою до їхніх доблестей і зброї. Ми завжди знаємо, що переможемо, дійдемо куди завгодно, на Мальту, Берлін, Відень – нами рухає сила визволителів, а не завойовників. Ми відверто зневажаємо всі імперії, але нестримно любимо всі Республіки.

Ніколи не намагайтеся нас завоювати, у нас такий досвід партизанської боротьби і підпілля, що це буде остання ваша країна, яку ви окупували. На цьому погоріли Австро-Угорська, Російська та Радянська імперія. Ми розкладаємо зсередини порядок і сіємо хаос. Це – на генетичному рівні, пам’ять предків. Ми по духу воїни, за родом і за покликанням. Ми можемо місяцями танцювати на Майдані, відверто знущатися над Беркутом, доводити його до сказу, 15 хвилин на розгін Майдану перетворюється на місяці. Тільки у нас Герої можуть з дерев’яними щитами і палицями йти на збройний спецназ. Ми вселяємо льодовий жах у своїх ворогів, ми паралізуємо їх страхом, сковуємо їх трепетом і змушуємо бігти. Ми рідко добиваємо ворогів, ми можемо підійти до Москви – а потім передумати її підпалювати, оскільки нам стає нецікаво, перемігши ворога повністю, ми втрачаємо свій бойовий дух, своє глобальне позиціонування, свою справедливу місію.

Ми дуже точно ідентифікуємо внутрішнього ворога по страусячому взуттю – а зовнішнього – по імперським замашкам. Ми пуп Землі, її Центр.

Світ крутиться навколо нас. Ми можемо влаштувати глобальну заваруху тільки через те, що нам не сподобалася Йолка. У нас бездоганна стратегія, ми можемо роками прикидатися необразливими селюками, прекрасно знаючи, що в один прекрасний момент тихо пустити слинку в балаклаву, мирно засинаючи на італійських меблях у Хонці.

Ми універсальні, полілінгвістичні, роз’єднані, розкидані по світу, індивідуальні, ми кожен сам по собі вже бойовий загін – і в цьому наша Сила. Тільки у нас можуть бандерівці охороняти синагоги, євреї створювати сотні самооборони, росіяни бути українськими націоналістами, а кримські татари скандувати «Крим – це Україна!»

Ми м’яка сила, рідка, як вода, легка як повітря і невидима, як Дух. Наші вороги завжди в нас помиляються, друзі нас відчувають і розуміють.

Ніколи не воюйте з Україною, як тільки ви подумали як нас завоювати, ми вже думаємо, де у вас будуть краще рости огірки. Нічого особистого, просто ми Такі є. Слава Україні!

(с) Андрій Гутовський

Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: Новости политики
ТЕГИ: майдан,Росія,РПЛ,Радикальна партія,Україна,Олег Ляшко,українці,війна,герої,революція,схід,окупанти
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.