Реальний шанс позбутися негідників

30 июля 2014, 00:08
Владелец страницы
Лідер Радикальної партії
1
261

Одні керують, а інші керують


Сьогодні у звільнені українською армією і добровольцями міста на Донбасі до влади повертаються регіоналівські щурі.
У Слов’янську обов’язки мера виконує Самсонов, який засідав у президії разом із головорізом Пономарьовим. У Сєвєродонецьк після тривалого “лікування” повернувся мер Казаков. І так у більшості звільнених міст.
Аналогічна ситуація з прокурорами, суддями і ментами. Коли терористи захоплювали міста, більшість із них або байдуже мовчали, або допомагали окупантам. Це і стало однією з причин широкомасштабної окупації Донбасу. Тепер же, коли наші хлопці ціною свого життя і здоров’я вибивають ворога, ці боягузи знову називають себе владою.
Така кричуща несправедливість – коли одні воюють, а інші керують – вкрай обурює більшість жителів звільнених міст. Цілком очевидно, що мери міст, голови районів, прокурори, судді, менти, сбушники – тобто вся владна структура на Донбасі – виявилася не спроможною протидіяти терористам, тому має бути суцільно замінена. А всі посадовці, хто допомагав чи співпрацював з окупантами, безумовно мають постати перед судом.
Люстрація місцевих силовиків має відбутися шляхом відправки їх на фронт. Усіх, хто відмовиться – позбавити звань і виплат. Це реальний шанс позбутися негідників.

Олег Ляшко,
Народний депутат України,
Лідер Радикальної партії

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
ТЕГИ: сепаратизм,Ляшко,Радикальна партія,терористи,Донбас,Олег Ляшко,війна,мер,Ляшко РПЛ,схід,окупанти
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.