Треба бути готовими до відкритої російської агресії

13 липня 2014, 22:40
Власник сторінки
Солдат ЗСУ
3
272

Із сьогоднішньої заяви російського МЗС:"В МИД России был приглашен поверенный в делах Украины в Российской Федерации, где ему был выражен решительный протест российской стороны. В переданной дипломату ноте отмечается, что российская сторона рассматривает данную провокацию как очередной агрессивный акт украинской стороны в отношении суверенной российской территории и граждан Российской Федерации".

У Росії нічого не міняється. Сталінський нарком Молотов так само викликав на килим посла Фінляндії, звинувачуючи маленьку Фінляндію в "агресії проти СССР". Це було прелюдією нападу СССР на Фінляндію. Треба бути готовим до відкритої російської агресії!

 

Олег Ляшко,
Народний депутат України,
Лідер Радикальної партії
Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: Новости политики
ТЕГИ: СССР,сепаратизм,РПЛ,Радикальна партія,терористи,Україна,Олег Ляшко,liashko,війна,агресія,Російська Федерація,схід,окупанти
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.