Необхідно підтримати наших військових

12 липня 2014, 20:35
Власник сторінки
Солдат ЗСУ
1
101

Українські військові просять про допомогу


Я щойно розмовляв з бійцями 24 Яворівської бригади, частину якої російські терористи вчора розгромили під Зеленопільськом. Наші хлопці сидять у кукурузяному полі без бронежилетів і касок (яка скотина їх послала на передову без засобів захисту?), без боєприпасів (півтори години тому у Зеленопільську здетонував склад боєприпасів). У них немає води і їжі. За інформацією від місцевих жителів, на нашихвисунулась установка Град і танки. Підтримка авіації відсутня. Військові просять допомоги!!! Дозвонитися до міністра оборони Гелетея я не можу, хоча з його попередником Михайлом Ковалем не було жодних проблем у плані взаємодії і зв’язку. Смски з описом ситуації передав Гелетею, начальнику Генштаба Муженку, керівнику АТО Грицаку. Сподіваюся, вони невідкладно вживуть усіх заходів на підтримку наших бійців і ми не отримаємо сьогодні нові повідомлення про численні жертви. Інформуватиму про розвиток подій.

 

Олег Ляшко,
Народний депутат України,
Лідер Радикальної партії

Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: Новости политики
ТЕГИ: сепаратизм,Росія,танки,РПЛ,Радикальна партія,терористи,Україна,Олег Ляшко,liashko,Путін,війна,міністр оборони,схід,окупанти
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.