Необхідно підтримати наших військових

12 июля 2014, 20:35
Народний депутат України, лідер Радикальної партії
1
98

Українські військові просять про допомогу


Я щойно розмовляв з бійцями 24 Яворівської бригади, частину якої російські терористи вчора розгромили під Зеленопільськом. Наші хлопці сидять у кукурузяному полі без бронежилетів і касок (яка скотина їх послала на передову без засобів захисту?), без боєприпасів (півтори години тому у Зеленопільську здетонував склад боєприпасів). У них немає води і їжі. За інформацією від місцевих жителів, на нашихвисунулась установка Град і танки. Підтримка авіації відсутня. Військові просять допомоги!!! Дозвонитися до міністра оборони Гелетея я не можу, хоча з його попередником Михайлом Ковалем не було жодних проблем у плані взаємодії і зв’язку. Смски з описом ситуації передав Гелетею, начальнику Генштаба Муженку, керівнику АТО Грицаку. Сподіваюся, вони невідкладно вживуть усіх заходів на підтримку наших бійців і ми не отримаємо сьогодні нові повідомлення про численні жертви. Інформуватиму про розвиток подій.

 

Олег Ляшко,
Народний депутат України,
Лідер Радикальної партії

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
ТЕГИ: сепаратизм,Росія,танки,РПЛ,Радикальна партія,терористи,Україна,Олег Ляшко,liashko,Путін,війна,міністр оборони,схід,окупанти
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.