Зараз на Сході. У Слов'янську
Український батальйон ангелів... З однієї сторони я категоричний противник того, щоб жінки були на передовій - це наша, чоловіча, робота. З іншої - героїні, які зі зброєю в руках готові захищати Україну, не можуть не викликати захоплення. Знайомтесь, Бєлка і Стрєлка, бойовики-патріотки із батальйону "Донбас", познайомився з ними в Ізюмі.
![](https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xpa1/t1.0-9/10449935_669409759794291_6071248037752925826_n.jpg)
* * *
Поряд зі Слов'янськом до мене підійшов підполковник Микола Грицайчук і в знак взаємної поваги і бойового братерства ми з ним обмінялися бронежилетами. Микола - начальник автомобільної служби 80-ої бригади ВДВ (Львів). Сподіваюсь, зустрітися з ним у мирний час і підняти чарку за Перемогу над окупантами. Слава Україні!
![](https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xpf1/t1.0-9/984134_669454169789850_2068369512476431312_n.jpg)
Олег Ляшко,
Народний депутат України,
Лідер Радикальної партії
Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.