Передав бійцям їжу і військове обладнанням

28 июня 2014, 21:11
Народний депутат України, лідер Радикальної партії
2
510

Сьогодні передав нашим бійцям із 72-ї бригади, які надійно тримають оборону у заблокованому терористами аеропорту Донецька, вантаж з їжею і військовим обладнаннямЦе стало можливим в результаті добре спланованої і успішно проведеної спецоперації. Щиро дякую всім, хто долучився до акції, прізвища цих патріотів, у тому числі і місцевих жителів, повідомлю після закінчення війни. Для доставки вантажу на окуповану територію використовувався чартерний літак. Обличчя наших військовослужбовців закриті на їх прохання, прийде час - і Україна знатиме своїх героїв. Дай Бог, щоб усі вони залишилися живі і повернулися додому. Слава Україні! Смерть ворогам!

Олег Ляшко,
Народний депутат України,
Лідер Радикальної партії

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
ТЕГИ: сепаратизм,тероризм,Ляшко,Радикальна партія,Україна,Олег Ляшко,патріоти,війна,Донецьк,військовослужбовці,Ляшко РПЛ,окупанти
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.