Світ чекає Третя світова

28 червня 2014, 20:57
Власник сторінки
Солдат ЗСУ
4
270

28 червня 1914 року - рівно сто років тому - в Сараєво був убитий спадкоємець австрійського престолу ерцгерцог Франц Фердинанд, що призвело до початку Першої світової війни


Сьогодні, без перебільшення, в Україні теж відбуваються епохальні події, від яких залежить доля не лише Європи, а усього світу. Якщо великі демократії світу не допоможуть нам зупинити Путіна і відбити його агресію на Донбасі та повернути Крим, якщо ми самі, врешті, не почнемо реально боротися, світ порине у вир Третьої світової війни. Адже цілком очевидно, що Путін не задовольниться однією Україною, йому кортитиме йти далі - країни Прибалтики, Грузія, Молдова, країни колишнього соцтабору - аж до нової Берлінської стіни.

Поведінка Президента Порошенка мені нагадує британського прем'єра Чемберлена, який теж проводив політику умиротворення Гітлера. Порошенко сьогодні так само намагається умиротворити новітнього гітлера Путіна - відмова від нових санкцій проти Росії, оголошення перемир'я терористам, намагання домовитися з Путіним щодо Донбасу за рахунок Криму, поступки в питаннях мови, позаблокового статусу України, децентралізації тощо. Як пам'ятаємо з історії, спроби Чемберлена задобрити Гітлера (дозвіл на мілітаризацію Рейнської області, загарбання Судетської області Чехії) не зупинили агресора, а, навпаки, призвели до Другої світової війни. Нинішні спроби Порошенка домовитися з Путіним призведуть лише до поразки України. Путін ніколи не домовлятиметься з нами на збиток собі, домовленості з Росією можливі тільки за рахунок обмеження нашої незалежності, суверенітету, порушення територіальної цілісності.

На відміну від Петра Порошенка, я прихильник безкомпромісної боротьби з агресором Путіним. Вінстон Черчилль, який змінив Чемберлена на посаді прем'єра в 1940 році, теж був прихильником безкомпромісної боротьби з Гітлером. І хоча на початку війни Британія була значно слабша за Німеччину (як ми зараз проти Росії), у підсумку Гітлер був вщент переможений. Так само маленька Фінляндія перемогла СРСР. Тож і ми, якщо хочемо перемогти - мусимо боротися. Слава Україні! Смерть ворогам!

 

Олег Ляшко,
Народний депутат України,
Лідер Радикальної партії


Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: Новости политики
ТЕГИ: Росія,Ляшко,Прибалтика,СРСР,Радикальна партія,Донбас,Україна,Олег Ляшко,Путін,Європа,війна,Петро Порошенко,Гітлер,Ляшко РПЛ,Черчілль
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.