Знищив паркан в Конче-Заспі

28 июня 2014, 16:36
Владелец страницы
Солдат ЗСУ
0
969

В Біблії написано: є час будувати, а є час руйнувати


Прийшов час будувати нові казарми для бійців, будувати нові школи та лікарні.

Прийшов час руйнувати незаконні паркани, які обмежують громадянам вільний доступ до водойм та річок. Чиновники та олігархи вважають себе напівбогами і всупереч Конституції забирають в українців право на нормальний відпочинок.

Тому Радикальна партія продовжує знищувати ці "берлінські мури". Ми вже розгромили паркани на озері Редькіно (Міністерка) на Оболоні та на березі Дніпра на Русанівці.

А сьогодні ми відсвяткували День Конституції знесенням парканів у Конча-Заспі на мальовничому узбережжі річки Козинка.

Паразити з мішками бабла зовсім подуріли - загородили від людей пляж відомого на всю країну санаторію "Жовтень", єдиного в державі закладу реабілітації пацієнтів із кардіологічними захворюваннями. За 25 років існування санаторію у ньому оздоровилось 200 тисяч важкохворих, серед яких 25 тисяч - після інфаркту. Але у олігархів серця зроблені з каменю і б'ються лише у ритмі шелесту купюр - тому їм наплювати на проблеми "сердечників".

Наш обов'язок - подолати цю несправедливість і провчити грошовитих мішків, бо ще більше сідатимуть нам на голову.

Між іншим, у акції взяли участь депутати Київради від Радикальної партії Андрій Лозовий, Юрій Сухін, Олександр Вовченко, Ігор Мосійчук. Після акції ми влаштували суботник, щоб прибрати руїни цих "берлінських стін". Хай би усі депутати Київради працювали так, як наші!

Пляж, до речі, розкішний: засипаний ніжним турецьким піском - вочевидь, скоробагатьки думали, що заволоділи народним майном назавжди. Вони не знали, як діє Радикальна партія. Тому, кияни та гості, раджу вам приїздити відпочивати на Козинку.

Дякую усім, хто зі мною взяв у акції. Разом ми завжди можемо більше, ніж поодинці.


Олег Ляшко,
Народний депутат України,
Лідер Радикальної партії
Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
ТЕГИ: Пляж,Ляшко,РПЛ,Радикальна партія,Україна,Олег Ляшко,Андрій Лозовий,депутати,Київрада,Ляшко РПЛ,паркан,Юрій Сухін
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.