АТО треба продовжувати. Втрачений час посилює ворога

26 июня 2014, 20:55
Народний депутат України, лідер Радикальної партії
2
69

Президент Порошенко заявив сьогодні про необхідність продовження припинення АТО, бо терористи начебто погодилися на мирні переговори


У мене протилежна інформація. Терористи лише імітуватимуть переговорний процес, висуватимуть завідомо неприйнятні для нас умови, використовуючи надану передишку для нарощування своїх сил.

Щойно я говорив з нашими десантниками, які тримають позиції біля Сніжного. Якщо раніше в терористів було 3 танка, сьогодні вже 5 і кілька одиниць артилерії. Біля Донецького аеропорта, де оточені наші бійці і з якими я також підтримую зв'язок, терористи звели ще два блок-поста. Допомога терористам живою силою і технікою йде з Росії через не контрольовані нашими прикордонниками прикордонні пункти Должанський і Ізварине. Раніше, якщо пам'ятаєте, Президент говорив про те, що кордон має бути повністю перекритий.

 

Олег Ляшко,
Народний депутат України,
Лідер Радикальної партії

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
ТЕГИ: сепаратизм,Росія,РПЛ,Радикальна партія,терористи,Україна,Олег Ляшко,liashko,Путін,агресія,Петро Порошенко
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.