Нам не треба мир, який несе рабство, нам треба мир, який несе свободу!

23 июня 2014, 19:01
Народний депутат України, лідер Радикальної партії
3
129

Міністр оборони наказав розформувати героїчний батальйон “Айдар”, у якому служать добровольці з Майдану і патріоти з Донбасу


Думаю, така ж доля чекає інші добровольчі підрозділи, які зараз захищають територіальну цілісність України. Підозрюю, що це один із неафішованих пунктів “мирного плану” Порошенка по роззброєнню патріотів. Недаремно ж Путін заявив, що йому сподобався цей план.

В контексті цього плану і призначення зручних для Москви переговорників: Ложкіна главою адміністрації, Клімкіна – міністром закордонних справ. А посередник між Москвою, терористами і Києвом кум Путіна Медведчук – це взагалі повний абзац. Офіційний Київ змусить себе не поважати, якщо погодиться на посередництво Медведчука. А розформування “Айдару” – дуже поганий сигнал для усіх українських патріотів, зате як бальзам на рану терористам, яких громили айдарівці.

З приводу такого “мирного врегулювання” дуже правильно сказав Патріарх Філарет: нам не треба мир, який несе рабство, нам треба мир, який несе свободу. Сподіваюся, що саме такого миру прагне Порошенко.

 

Олег Ляшко,
Народний депутат України,
Лідер Радикальної партії

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
ТЕГИ: Медведчук,сепаратизм,майдан,мир,Росія,Радикальна партія,Київ,терористи,Донбас, Москва,Україна,Олег Ляшко,патріоти,liashko,Путін,Міноборони,Петро Порошенко
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.