Олександр Решетняк пішов із життя героєм. Вічна пам'ять

15 июня 2014, 14:25
Народний депутат України, лідер Радикальної партії
2
155

Сьогодні не стало ще одного з наших побратимів. Добра людина, справжній чоловік із донбаським характером – Олександр Решетняк пішов із життя героєм
Я познайомився з ним у грудні минулого року. Коли ми з командою блокували президентський квартал на Шовковичній, хлопці з Луганська приїхали нам на допомогу. Потім я багато разів бачив Сашка на Майдані – він мешкав у палатках Коломийської сотні. Брав участь у запеклих боях, пройшов навчання та став інспектором Української служби порятунку.

6 січя, в Різдво Христове, він викрив браконьєрство луганських можновладців Кравченка та Пілавова у заказнику.

У травні він пройшов перепідготовку для служби у батальйоні «Дніпро», але був травмований та отримав гіпс на всю ногу – до самого бедра.

Терористи, які викрали Сашка з дому в Луганську та катували його, вимагаючи розкрити місцезнаходження батальону «Айдар», вистрелили йому в спину, списавши це на спробу втечі. Знаючи гарячий норов Сашка, відчуваю, що отримав кулю він не при спробі втекти, особливо перебуваючи у гіпсі, а пославши на хер чи плюнувши в обличчя комусь зі своїх катів…

Два дні лікарі боролися за його життя. Вчора йому навіть стало краще. А сьогодні зранку прийшла жахлива звістка про його смерть.

Олександр Решетняк був справжнім Героєм. Порядною, доброю, працьовитою людиною. Мужнім воїном. Україна плаче, втрачаючи таких синів.

Вічна пам’ять тобі, друже!

 

Ваш Олег ЛяшкоРубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
ТЕГИ: сепаратизм,герой,РПЛ,Радикальна партія,терористи,Україна,Олег Ляшко,liashko,вбивство,Луганськ
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.