Терористи продовжують викрадати людей

10 июня 2014, 17:55
Народний депутат України, лідер Радикальної партії
1
92

Сьогодні вночі озброєні люди в Луганську викрали і вивезли у невідомому напрямку одного з активістів Майдану та Радикальної партії Олександра Решетняка

Саме він разом із журналістом Всеволодом Філімоненком та активістами-мисливцями викрили напередодні Різдва браконьєрство луганських можновладців Маноліса Пілавова та Кравченка.

Зараз, коли після інаугурації Президента України, почалася активна фаза АТО, повсиралися не тільки Болотов та його поплічники, але й Кравченко з Пілавовим, які ще із зими за наказом Єфремова підтримували наметові містечка сепаратистів та допомагали їм облаштовуватися у захоплених адмінбудівлях Луганська.

Тому й вирішили мабуть поквитатися з Сашком Решетняком, який перебуває у гіпсі після травми. Забрали його разом із сином, вкрали також два автомобіля з його двору.

Олег Ляшко,
Народний депутат України,
Лідер Радикальної партії

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
ТЕГИ: Луганск,Росія,Радикальна партія,терористи,Україна,Олег Ляшко,викрадення
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.