Вимагаю звільнення Авакова з посади міністра внутрішніх справ

09 червня 2014, 08:33
Власник сторінки
Солдат ЗСУ
6
2324

На цьому тижні я зареєструю законопроект про звільнення Авакова з посади міністра внутрішніх справ


Я абсолютно відповідально заявляю: у тому, що сьогодні місто Сніжне на Донеччині повністю окуповане озброєними до зубів російськими терористами, найманцями, місцевими запроданцями і може перетворитися на другий Слов'янськ чи Краматорськ - у першу чергу персонально винен міністр внутрішніх справ Арсен Аваков.

Завдяки отримуваній безпосередньо з місця інформації я передбачав такий розвиток подій. Тому три тижні поспіль майже щодня переконував Турчинова, Пашинського і Авакова створити в Сніжному, Торезі і Шахтарську спецзагін міліції з числа місцевих жителів-патріотів, яких ми об'єднали (орієнтовна чисельність бажаючих до 300 людей), і видати зброю, щоб їм було чим боротися з окупантами. Усі, кого я переконував рішуче діяти на випередження, зі мною погоджувалися, Турчинов і Пашинський неодноразово при мені давали відповідні накази і доручення Авакову, але за три тижні не було зроблено абсолютно нічого, щоб захистити ці три міста на Донеччині, хоча мали всі для цього можливості.

Більше того: звідкись пішов витік інформації і кадирівці здійснили кілька набігів на Торез, Шахтарськ і Сніжне, під час яких розгромили офіси і бізнес депутата обласної ради Віктора Кропота, який формував і мав очолити загін патріотів. У результаті двоє наших людей було вбито. Учора ще двох наших важкопоранених ледве встигли вивезти з міської лікарні.

Тому я стверджую, що саме злочинна бездіяльність Авакова призвела до того, що ще три міста на Донеччині захоплені терористами. Потенційні жертви, які можуть бути при звільненні цих міст - теж на совісті Авакова. На цьому тижні я зареєструю законопроект про звільнення Авакова з посади міністра внутрішніх справ.


Олег Ляшко,
Народний депутат України,
Лідер Радикальної партії

Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: Новости политики
ТЕГИ: Турчинов,сепаратизм,законопроект,МВС,Ляшко,Аваков,РПЛ,терористи,Олег Ляшко,liashko,війна,революція,міністр,Арсен Аваков,Ляшко РПЛ
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.