Останні вісті із Східного фронту

29 мая 2014, 20:29
Владелец страницы
Лідер Радикальної партії
1
410

За кожного з наших треба боротися, ні кроку назад!

Зараз терористи заблокували і готуються до штурму Станично-Луганської прикордонної застави. Терористи взяли в заручники кількох родичів солдат, які служать на заставі, і прикриваються ними. Нападники вимагають скласти зброю і здати заставу. Прикордонники тримають позиції, але їм треба підмога військових. Міноборони про ситуацію я повідомив, прошу вогню. За кожного з наших треба боротися, ні кроку назад!

* * *

Вертоліт МІ-8, який терористи збили під Слов’янськом, належав Нацгвардії. Загинули 14 гвардійців. Серед них – генерал Сергій Кульчицький, начальник управління бойової і спеціальної підготовки Нацгвардії. Загинув також екіпаж разом із командиром полковником Сергієм Бульдовичем. Полковник пройшов Афган, а загинув за Україну. Ми помстимося за наших загиблих.

 

Олег Ляшко,
Народний депутат України,
Лідер Радикальної партії

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
ТЕГИ: Ляшко,Радикальна партія,Олег Ляшко,liashko,радикалньа партія олега ляшка,Ляшко РПЛ,Liashko oleg
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.