Фальсифікації на виборах у Києві (ДОКУМЕНТ)

27 мая 2014, 18:40
Народний депутат України, лідер Радикальної партії
1
344

У Києві (і це після Майдану!) зараз відбуваються цинічні фальсифікації під час підрахунку голосів на виборах до Київради


Фальшують на користь кандидатів від "Удару", серед яких значна частина ще вчора служила Януковичу і дерибанила столичну землю та бюджет.

Фальсифікують по всьому Києву. Зокрема на дільниці №800379 (Дніпровський район), згідно протоколу, поданим головою дільничноі виборчої комісії (представник партії "Удар"), за Радикальну партію проголосувала аж 1 людина (!). У справжньому протоколі, який був на руках у членів комісії, за РПЛ свій голос віддали 113 чоловік. Такими нахабними фальсифікаціями займались голова комісії і секретар (дивіться фото, номер 29).

У вимозі призначити повторний підрахунок голосів моєму помічнику грубо відмовили. До територіальної комісії був поданий підробний протокол. Схоже, Майдан цих підрахуїв нічому не навчив. Ну що ж, прийдемо до них з вилами!

P.S. Петро Порошенко, який сьогодні контролює "Удар" і не може не знати про ситуацію у столиці, починає свій президентський шлях "красиво". У кращих традиціях Януковича і Партії регіонів.


Олег Ляшко,
Лідер Радикальної партії
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
ТЕГИ: Янукович,УДАР,Радикальна партія,Олег Ляшко,вибори,Київрада,Петро Порошенко,фальсифікації
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.