Наш Донбас перетворюють на другу Чечню

13 мая 2014, 21:20
Владелец страницы
Лідер Радикальної партії
8
260

Сьогодні наші десантники попали у засідку терористів під Краматорськом
Колону військовиків підступно обстріляли з кулеметів та гранатометів. Загинуло сім молодих хлопців, ще стільки ж поранені.

Стиль злочинців чітко вказує – маємо справу з добре навченими найманцями та диверсантами, які воювали в Чечні та Дагестані. Засідки, насильство, грабунки, захоплення заручників заради викупу, вбивства жінок і дітей, нелюдські середньовічні тортури полонених. Російські найманці перетворюють наш Донбас на другу Чечню. Ворога, який несе на нашу землю кров і смерть, треба знищувати без жалю.

Саме цих терористів комуністи і регіонали називають «мирними громадянами». Саме їх вони захищають, а не наших солдат-патріотів, які гинуть за Україну. У воєнний час розмова зі зрадниками одна: КПУ та Партія регіонів мають бути заборонені як колабораціоністські організації, що підтримують ворога і розколюють Україну. А безпосередні організатори злочинів, посібники та адвокатів терористів із депутатськими значками мають бути арештовані.

Олег Ляшко,
Кандидат у Президенти України,
Лідер Радикальної партії

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
ТЕГИ: Чечня,КПУ,Краматорск,РПЛ,Радикальна партія,Донбас,Україна,Олег Ляшко,регіонали,liashko,комуністи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.