ПР - ДВУЛИКІ ЯНУСИ ЗАВЖДИ

13 мая 2014, 18:10
фізик, соціолог
2
175
ПР - ДВУЛИКІ ЯНУСИ ЗАВЖДИ
____________________ НА РФ СПАСІННЯ ВІД НАЦИЗМУ НЕ МАЄ! ____________________

ПРО СУЧАСНУ ПОЛІТИКУ ПР

ПР народилася з двома обличчями: з одного боку - обличчя батька-капіталу, а з другого - обличчя мами-банди. Тому, її політика на кожному етапі стає зрозумілою повністю лише тоді, коли враховується це подвійне її походження і існування
(https://www.youtube.com/watch?v=FS2kHFJ6HjQ).

Сьогодні ПР буде "мочити" чи виправдовувати кого-завгодно заради того, щоб відстояти право їх бізнесу безконтрольно діяти на Луганщині, Донеччині, ... Саме наявністю у ПР бажання цього права пояснюються всі події на південному сході, бо самі РФ диверсанти без місцевої підтримки змогли б набагато менше. Тож, якщо, комусь не зрозумілою є якась подія на південному сході України, то пригадайте зазначену зацікавленість ПР і те, що їх підручними є КПУ, і для вас багато що знайде своє вичерпне правильне пояснення. Наприклад, чому у начебто народного протесту з'явилися такі не очевидні для більшості громадян вимоги, як федералізація і державна двомовність (http://blogs.korrespondent.net/blog/politics/3347316/) і не має жодної вимоги про приборкання корупції, свавілля депутатів і чиновників, ... Хоча від останнього більшість громадян потерпає найсильніше і тому спільні вимоги переважної більшості громадян будь-якої частини України полягають в наступному: (blogs.korrespondent.net/blog/politics/3357912/).
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.