Сепаратистський "міністр оборони" наклав у штани

7 мая 2014, 19:41
Владелец страницы
Лідер Радикальної партії
2
393

Щоб ви добре розуміли, хто такий Ігор Хакмізянов, якого ми вчора затримали в Маріуполі
Він сам з Горлівки, у Маріуполь приїхав, щоб на свята підірвати місто кривавими провокаціями. Цей "міністр оборони" донецьких сепаратистів керував два тижні тому нападом на частину Внутрішніх військ у Маріуполі, під час якого загинуло кілька людей. Цей терорист днями нагодував отруєною їжею з клофеліном п'ять 18-річних хлопців-військовослужбовців під Маріуполем, забрав у них кулемети, автомати і полонив їх.

Учора вечором Хакмізянов влаштував біля маріупільського аеропорту засідку на мене і чорних чоловічків. Під час нападу диверсантів, у ході якого вони використовували автомати і кулемети, було поранено кілька наших людей. Але напад ми не лише відбили, а й захопили трьох терористів, серед них і Хакмізянова. Ви мене питаєте, чому він роздягнутий? Тому що під час затримання він у прямому значенні наклав у штани, а інших йому дати у нас, вибачте, не було.

Коли ви співчуваєте терористам, то завжди пам'ятайте: вони нам не співчувають, вони нас убивають і намагаються знищити нашу рідну Україну! Смерть ворогам!

 

Олег Ляшко,
Кандидат у Президенти України,
Лідер Радикальної партіїРубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
ТЕГИ: сепаратизм,Росія,парламент,РПЛ,Радикальна партія,терористи,Україна,Олег Ляшко,liashko,армія,військовослужбовці,Маріуполь,окупанти
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.