Зі Сходу звернувся до українців (ВІДЕО)

5 мая 2014, 19:04
Народний депутат України, лідер Радикальної партії
1
1046

На Сході записав звернення до українців, де закликав їх до рішучої боротьби за єдність України
Сьогодні ворог оголосив нам війну. У нас хочуть забрати найдорожче – нашу Батьківщину, нашу Україну. Ворог нам ставить умови: або капітуляція, або розчленування країни. Сьогодні обов'язок кожного українця – рішуче захищати нашу Неньку.

Закликаю всіх патріотів негайно їхати на Схід. Тут сьогодні передній фронт боротьби з ворогом. Тут сьогодні вирішується доля України. Прошу ва: давайте всі разом покажемо ворогу де раки зимують, давайте поженемо його за 101й кілометр Можайського шосе. Щоб нога диверсанта, терориста, сепаратиста і всякої іншої наволочі не топтала українську землю. Щоб вони не несли в наші хати кров і сльози. Щоб ми жили під мирним небом. Тому я закликаю до рішучої боротьби за єдність України, за її територіальну цілістність.

З метою безпеки, точне місце перебування повідомити не можу, проте обіцяю розповісти всі деталі, як тільки матиму таку можливість.
 

Олег Ляшко,
Кандидат  у Президенти України,
Лідер Радикальної партії

 
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
ТЕГИ: Росія,Ляшко,РПЛ,Радикальная партия,Олег Ляшко,liashko,Путін,війна,rpl,радикалньа партія олега ляшка,Помаранчева революція
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.