Подробиці подій у Маріуполі

4 мая 2014, 20:30
Народний депутат України, лідер Радикальної партії
2
187

Вчора терористи захопили на нашому блок посту в селі Рибацьке під Маріуполем п’ятьох військовослужбовців-срочників 72 бригади Міноборони


Хлопців перед цим “сердобольні” місцеві жителі нагодували отруєною їжею, очевидно, з клофеліном. Солдат разом із викраденою у них зброєю – кулемет, 5 автоматів, гранатомети – терористи привезли до захопленого приміщення міськради. Ще двох солдат захопити на посту не вдалося: їх організм виявився сильнішим, тому на них отрута не так сильно подіяла. Молоді хлопці – герої, відбивалися, один з них висмикнув чеку з гранати і пообіцяв підірвати себе разом із терористами. Ті боягузи зразу розбіглися за памперсами. У результаті кількагодинних переговорів командира бригади і нового керівництва місцевої міліції, а також погроз застосувати зброю, злочинці звільнили заручників, але їх зброю не віддали. Зараз у Маріупільській міськраді перебуває близько 60 осіб із великим арсеналом різної вогнепальної зброї. Поки ця терористична зараза не розповзлась далі, спецслужби мають її невідкладно і рішуче ліквідувати. Інакше знову матимемо повен підвал бранців, як у Слов’янську і Луганську.

 

Олег Ляшко,
Кандидат у Президенти України,
Лідер Радикальної партії

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
ТЕГИ: РПЛ,Радикальна партія,терористи,Олег Ляшко,liashko,Міноборони,Маріуполь,Луганськ
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.