4 травня Віче не буде!

4 мая 2014, 12:21
Владелец страницы
Лідер Радикальної партії
0
56

У зв’язку з нищенаведеною інформацією, пропоную з метою безпеки утриматися сьогодні, 4 травня, від масових зборів на Майдані!

Звернення громадських ініціатив та організацій Майдану до киян та гостей міста!

За останній тиждень в соцмережах та ЗМІ пошируються повідомлення, що 4 травня на Майдані відбудеться Віче. Вперше ці повідомлення почали з’явилятись на інтернет-ресурсах з російськими айпі адресами! Ініцатор проведення цього Віче досі лишається анонімним, оскільки жодна з відомих організацій Майдану з такою ініціативою не виступала.

Викликає занепокоєння, що анонімні сили з невідомою метою намагаються організувати масові збори людей на Майдані. До того ж ніхто не звертався до персоналу сцени для організації її роботи.

Повідомляємо, що в зв’язку із напруженою ситуацією в країні, сьогодні та завтра громадські ініціативи організовуюють режим посиленої безпеки в центрі Києва, перевірку авто, недопуск їх на Майдан, перевірку підозрілих осіб. Просимо із розумінням ставитись до ситуації, утриматись від масових зборів в публічних місцях, повідомляти про підозрілих осіб на гарячі лінії Автомайдану Київ – 063 246 50 50, 068 790 19 19, 066 709 54 31

Коло Народної Довіри

Соціал-Національна Асамблея (Правий Сектор)

Центральна Рада Сотень Майдану

Самооборона Майдану

Автомайдан Київ

Люстраційний Комітет Майдану

Центр пам’яті Небесної Сотні

 

Олег Ляшко,
Кандидат у Президенти України,
Лідер Радикальної партії

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
ТЕГИ: майдан,Радикальна партія,Київ,Олег Ляшко,liashko,змі,віче
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.