Окупанти розв'язали війну проти кримських татар

3 мая 2014, 18:50
Народний депутат України, лідер Радикальної партії
0
178

Мені подзвонили з перевалу Чонгар


Кримська самооборона намагається зашкодити поверненню кримських татар (їх майже 5 тисяч людей) на півострів разом з їхнім лідером Мустафою Джемільовим. Самооборонці стріляють у повітря, погрожують стріляти на ураження. Кримські татари просять допомогти з водою і їжею. І набрав херсонського губернатора Юрія Одарченка, він пообіцяв усе організувати.

Події на Чонгарському перевалі свідчать про те, що російські окупанти розв'язали справжню війну проти корінного народу Криму. Цілком очевидно, що у них є плани взагалі переселити кримських татар з півостріва, як це колись зробив Сталін. Наше і усього цивілізованого світу завдання - не допустити втілення цих людиноненависницьких планів Кремля.


Олег Ляшко,
Кандидат у Президенти України,
Лідер Радикальної партії

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
ТЕГИ: Росія,парламент,Кремль,РПЛ,самооборона,Радикальна партія,Мустафа Джемилев,Україна,Олег Ляшко,liashko,Крим,окупанти,Кримські татари
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.