ЯК ІЗ НИЧОГО ЗРОБИТИ ЩОСЬ?

03 травня 2014, 12:07
Власник сторінки
фізик, соціолог
2
434
ЯК ІЗ НИЧОГО ЗРОБИТИ ЩОСЬ?
ЗАМІСТЬ ТРЬОХ КРАПОК ЗОЛОТОЇ РИБКИ: А ПРИМУСИТИ ОБЄДНАТИСЯ КАНДИДАТІВ ВИ Й БЕЗ МЕНЕ ЗМОЖИТЕ!

ПРО МОЖЛИВІСТЬ ЄДИНОГО КАНДИДАТА В ПРЕЗИДЕНТИ

Боротьба на виборах президента досягла певного апогею: питання єдиного кандидата поставлено в порядок денний.
П. О. Порошенко зроблено пропозицію Ю. В. Тимошенко про зняття кандидатури і останньою дано відповідь на цю пропозицію: «
Я никогда не буду сниматься ни за какие должности, предложения на пользу олигархии»

https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=IWsZd4tnabU

Аби зніматися не за посади і не на користь олігархії, а на користь народу України, то необхідно те зняття робити через публічне підписання спільної програми розвитку країни, яку той, на користь кого йде зняття, зобов'язується виконувати в разі обрання президентом, а сама спільна програма негайно публікується, аби народ мав можливість контролювати обраного президента. І все було б гаразд, але є одна біда: не має з чого складати спільну програму, бо не Тимошенко, не Порошенко не мають виборчої програми:
http://blogs.korrespondent.net/blog/users/3240448-pro-vyborchu-prohramu

А потреба в єдиному кандидаті, яка випливає з обставин, в яких знаходиться Україна сьогодні, є. То, що маємо робити?


Всі, хто усвідомлює зазначені моменти, повинні, використовуючи всі можливості, наполегливо вимагати від Тимошенко і Порошенко розробити і підписати спільну програму розвитку країни на п'ять років та вирішити питання єдиного кандидата. За основу такої програми може бути взято "Тези до програми "Демократичні перетворення в Україні"":
http://blogs.korrespondent.net/blog/users/3216404-vidkrytyi-lyst-do-sluh-narodu

Таким чином, маємо все необхідне й достатнє, аби не тільки завершити вибори президента України 25.05.2014, а й почати рух переважної більшості громадян України до свободи, заможного життя і впевненості у завтрашньому дні.

ДО РОБОТИ!

Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: Новости политики
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.