ЧОМУ І ЯК ЗМІНЮВАТИ КОНСТИТУЦІЮ?

2 мая 2014, 10:36
фізик, соціолог
0
110
ЧОМУ І ЯК ЗМІНЮВАТИ КОНСТИТУЦІЮ?

ПОТРІБНІ СЛУГИ НАРОДУ!

Сьогодні не має нестачі думок, як відносно необхідності змін Конституції України, так і шляхів творення тих змін. Серед тих думок є й така: «Якби Конституція виконувалася, то її не треба було б змінювати». Прихильникам цієї думки треба сказати: «Неправда ваша, що не треба змінювати Конституцію». Вважаю необхідним вже сьогодні вимагати негайного запровадження гібридної виборчої системи обрання депутатів, відклик депутатів, обрання та відклику суддів народом, ...:
http://blogs.korrespondent.net/blog/users/3216404-vidkrytyi-lyst-do-sluh-narodu

Сьогоднішній зміст Конституції дозволяє депутатам і чиновникам бути начальниками над народом, що є головною перепоною позитивному розвитку країни і головним витоком корупції. Перетворення депутатів і чиновників на слуг народу є головною метою змін Конституції, які повинні бути виконані раніше будь-якої децентралізації, бо інакше децентралізація означатиме тільки послаблення центральної влади і розпорошення центру корупції і розкрадання бюджету по регіонах.

НЕГАЙНО ПЕРЕТВОРИТИ ДЕПУТАТІВ І ЧИНОВНИКІВ
З НАЧАЛЬНИКІВ НАД НАРОДОМ В ЙОГО СЛУГ!

Це гасло повинно стати головною вимогою до всіх причетних до підготовки і внесення змін в Конституцію! При цьому не варто забувати недавню історію:
http://blogs.korrespondent.net/blog/users/3325983-dyki-tantsi-navkolo-konstytutsii

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.