Російські вбивці вже в Києві

27 апреля 2014, 13:33
Народний депутат України, лідер Радикальної партії
7
323

У мене, як і у багатьох, питання: скільки терористів вбили наші офіцери "Альфи" перш, ніж їх захопили зі зброєю "народні ополченці"?


А якщо їх полонили і вони при цьому не поклали жодного з ворогів - як таке взагалі можливо? Хто може захопити в полон чи застрелити, як це сталося раніше, досвідчених офіцерів "Альфи", які роками вчаться нападати, стріляти, вбивати?

Зрозуміло, що під "народним ополченням" Донбасу насправді діють професійні вбивці з російських спецслужб. Але якщо наші спецслужби не здатні знешкодити цих диверсантів - позвіть спеців з США, Ізраіля, з приватних структур, які зроблять це швидко без зайвого галасу.

За моєю інформацією, кілька спеціальних груп російських убивць-диверсантів є вже в Києві і вони готові до дій - викрадення і вбивства, диверсії, підпали, вибухи, напади на державні установи тощо. Зважаючи на події на Сході, навряд чи хтось із нас може бути впевненим, що наші спецслужби здатні адекватно протидіяти цим загрозам.

 

Олег Ляшко,
Кандидат у Президенти України,
Лідер Радикальної партії


Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
ТЕГИ: США,СБУ,Росія,РПЛ,Радикальна партія,терористи,Україна,Олег Ляшко
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.