Найщасливіший день у моїй роботі

25 апреля 2014, 07:55
Народний депутат України, лідер Радикальної партії
2
101
Найщасливіший день у моїй роботі

Вчора до Ради на акцію протесту проти скорочення державної підтримки сімей вийшла велика київська сім'я Ворошилових - Ріта, Анатолій і їх 12 (!) усиновлених діточок


Вони мені повідомили, що за кілька годин перебування під стінами Ради до них не підійшов жоден депутат. Отакі бездушні народні обранці! Ганьба!

Я провів діточок (найменшій Маші - 2 рочки, найстаршій Насті - 13) до парламентського буфету, де вони разом зі мною скуштували "депутатського хліба". Дівчатка-офіціантки, які нас обслуговували, зізналися, що це був найсвітліший день у їх роботі.
У мене - теж. Бо дітвора, справді, просто диво. Я упевнений, що як мінімум половина з них дуже скоро змінять мене в Раді. І я це зроблю із задоволенням. Україною має керувати освічена, просунута молодь, а не старі казнокради!

 

Олег Ляшко,
Кандидат у Президенти України,
Лідер Радикальної партії

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
ТЕГИ: парламент,Радикальна партія,Україна,Олег Ляшко,діти,сім'я
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.