Вимагаю заборонити поставки товарів військового призначення до Росії

14 апреля 2014, 20:00
Владелец страницы
Лідер Радикальної партії
1
151

Зареєстрував у Верховній Раді низку законопроектів, спрямованих на захист незалежності і територіальної цілісності України


Один із законопроектів – «Про ембарго на експорт товарів та послуг військового призначення та подвійного використання до країн, з боку яких існує загроза нападу на Україну або здійснена збройна агресію проти України».

Був обурений, дізнавшись, що попри військову агресію з боку Росії, в Україні до цього часу відсутня заборона недержавним виробникам продавати свою продукцію військового призначення до цієї країни або країн, з яких ця продукція може поступати до Росії.

До числа таких підприємств ЗМІ відносять Запорізьке об’єднання «Мотор Січ», що і до цього часу поставляє Збройним Силам Російської Федерації двигуни для штурмової авіації, харківський «Хартрон» (програмне і технічне забезпечення систем керування в галузі авіації і космосу та ін.), Київський завод «Арсенал» - голівки самонаведення «Маяк» до керованих ракет класу «повітря-повітря» Р-73, якими оснащуються як бойові літаки ВПС Російської Федерації МіГ-29, МіГ-31, Су-24, Су-27, що вже давно використовуються ними, новітні МіГ-35, Су-35С, а також перспективні, що лише розробляються, типу «Сухий ПАК ФА».

У своєму законопроекті пропоную застосовувати повне ембарго на експорт продукції військового призначення до країн, від яких існує загроза агресії чи вже здійснюється агресія по відношенню до України. Порушників каратимемо підвищеними штрафами (з 150 до 400% вартості товарів, які були об'єктом відповідної міжнародної передачі), а також позбавленням волі на строк від 5 до 10 років.

Також я є співавтором проекту заяви ВР «Про ініціативу міжнародних переговорів щодо деескалації ситуації навколо України». Основна мета цього документу – «недопущення під час підготовки та проведення переговорів будь-яких спроб зовнішнього диктату з питань, що належать до внутрішньої компетенції України»

Впевнений, що лише прийняття рішучих заходів дасть можливість зберегти Україну.

Олег Ляшко,
Кандидат у Президенти України,
Лідер Радикальної партії
Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
ТЕГИ: Росія,законопроект,РПЛ,Радикальна партія,Україна,Олег Ляшко,liashko,експорт,окупація
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.