Краще померти стоячи, ніж жити на колінах!

14 апреля 2014, 18:23
Народний депутат України, лідер Радикальної партії
5
378

Тимошенко в ефірі ТРК "Україна" заявила, що застосування сили на Сході приведе до війни з Росією і пропонує вести переговори


Я думаю, всім зрозуміло, що Росія вже почала проти нас війну і не бачать цього факту тільки ті, хто не хоче бачити. По-друге, якщо не протидіяти агресії Росії, ми втратимо Схід, а далі всю Україну так само, як втратили Крим. По-третє, хочу нагадати Тимошенко відповідь Черчілля, коли Гітлер запропонував Британії фактично здатися: "Нам пропонують вибір між ганьбою і війною. Якщо ми оберемо ганьбу - отримаємо і ганьбу, і війну".

Тому я переконаний: ми маємо захищати Україну, яких би зусиль це нам не коштувало. На нашому боці також увесь світ, який, я впевнений, нас підтримає практично. І найголовніше: краще померти стоячи, ніж жити на колінах!

Олег Ляшко,
Кандидат у Президенти України,
Лідер Радикальної партії
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
ТЕГИ: президент,сепаратизм,Росія,Радикальна партія,Олег Ляшко,Юлія Тимошенко,війна,Крим,схід,окупанти
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.