Нова Директорія

12 апреля 2014, 22:54
Владелец страницы
Лідер Радикальної партії
2
238

Нова влада дедалі більше нагадує Директорію УНР 1918 року


Турчинов - наче Винниченко. Парубій - мов Петлюра. Яценюк - Чехівський. Вже за кілька місяць після того, як Директорія прийшла до влади - вони крок за кроком почали втрачати країну через наступ московських окупантів. І, зрештою, втратили зовсім. Те, що в.о. Президента Турчинов та інші можновладці залишаться без своїх нинішніх статусів - ну, і хрін з ними. Біда у тому, що через слабкість та недолугість владної вертикалі Україна сьогодні має серйозну загрозу бути стертою з карти світу.

Вимоги Майдану - на 90% не виконані. Голос Революції нова влада не чує. На небі Військо Ангелів Небесної Сотні плаче від того, що не за те вони гинули, аби сьогодні Батьківщину шматували і гвалтували окупанти.

Один мій товариш каже: "Якщо буде Друга хвиля Революції - є загроза того, що цим вдало скористається Москва - і ми втратимо країну. Водночас, дивлячись на дії нинішньої влади - без Другої хвилі ми втратимо країну легально...". Страшно, але у тому є логіка.

Бездіяльність у критичній ситуації - гріх. Відтак я висуваю новій Директорії жорсткий, але необхідний, ультиматум: або вони починають діяти рішуче, або я переходжу у жорстку безкомпромісну опозицію. Не знаю, як це сприйме суспільство, але мені плювати на рейтинги, коли йде мова про долю держави. Я балотуюсь у Президенти Соборної України, але при всій любові до Галичини, не хочу бути Президентом Західно-Української Народної Республіки. Наш святий обов'язок - захистити Схід і Південь. Наступний крок - повернути Україні Крим. Далі - шукати механізм повернення Україні її історичних земель: Кубані, Холмщини, Підляшшя, Придністров'я, Надсяння (Закерзоння) , Берестейщини, частини Полісся. Україна повинна бути Великою Державою, а не "бідним родичем" поважних сусідів, які рейдерськи захопили у неї частину квартири.

Якщо ті, хто при владі сьогодні, схаменуться і нарешті почнуть діяти рішуче - у цій непростій ситуації (подобаються вони нам чи ні - наразі менш важливо) - буду всіляко їх підтримувати, аби захистити Україну від окупантів. Якщо вони продовжуватимуть "жувати соплі" переговорами із терористами-сепаратистами - тоді я прокляну нинішню владу. Як і мільйони українців, яким болить знищення нашої держави.

Головна проблема Неодиректорії у тому, що вони панькаються із окупантами та їх посібниками. Сподіваються (щиро!) на мирне врегулювання ситуації. На жаль, це не можливо. Вони вже три місяці мордували людей холодом і важкими у побутовому сенсі умовами Майдану, наївно думаючи, що тиранію Януковича можна здолати мирним протестом, співами-танцями на Майдані та героїчним нарізанням бутербродів у Будинку профспілок.

Путін - ще жорсткіше Януковича. Тому вирішити ситуацію мирно можна лише наступним чином: здати Схід і Південь без бою. Як Крим. Що, власне, наразі і відбувається... А далі насолоджуватися життям у Києві і Львові, поки нахабна кремлівська хунта не дійшла і сюди. ...Із сепаратистами потрібно діяти радикально!. Арешт або ліквідація.

У 1991 році нам за великим рахунком більше пощастило - історичний збіг обставин подарував нам свободу. Сьогодні за Незалежність потрібно боротися. Слава Україні! Смерть окупантам!Олег Ляшко,
Кандидат у Президенти України,
Лідер Радикальної партії
Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
ТЕГИ: президент,Яценюк,Турчинов,Львів,Росія,хунта,РПЛ,Радикальна партія,Київ,Парубій,Україна,Олег Ляшко,влада,liashko,революція,незалежність,Крим,окупанти
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.