Олігархи живуть за наш рахунок

10 апреля 2014, 21:05
Народний депутат України, лідер Радикальної партії
2
154

Сьогодні всі громадяни України стали свідками, як олігархи через своїх лобістів захищають свої мільярди у Раді


Уряд добивався прийняття закону, щоб ПДВ на ліки становив 7 відсотків замість 20%. Депутати від званої групи "Економічний розвиток" (Кінах-Хомутинник) відмовилися голосувати за цей законопроект, вимагаючи взамін зниження податку на наддоходи. Уряд не погодився на цю пропозицію. У результаті закон провалили. Це означає, що люди платитимуть за ліки на 20% більше. А зважаючи на курс долара до гривні, ціни на ліки взагалі стали захмарними.

Зрозуміло, що олігархів, які мають мільярди і лікуються по закордонах, не хвилює, що Україна займає перші місця в світі по смертності від ракових, серцево-судинних захворювань, у нас - епідемія туберкульозу та гепатитів. Більшість людей, особливо старшого віку, немає за що купити ліки. Зате олігархи в шоколаді як при тій владі, так і зараз.

Із кандидатів у Президенти України за зниження ПДВ на ліки не голосували Порошенко, Гриценко, Тігіпко, Царьов, Симоненко.

Я цю історію одного голосування в Раді (а таких - сотні) розказав для тих, хто агітує голосувати за олігархів на президентських виборах, мовляв, вони самі багаті і нас багатшими зроблять. Брехня! Олігархічні багатства - за наш з вами рахунок. Тому поки олігархи будуть при владі - ніколи люди краще жити не будуть. Пам'ятайте про це.Олег Ляшко,
Кандидат у Президенти України,
Лідер Радикальної партії
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
ТЕГИ: Радикальна партія,Україна,олігархи,Олег. Ляшко
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.