Питання та відповіді про серіал «І мертві підуть»

25 травня 2021, 18:48
Власник сторінки
0
25
Питання та відповіді про серіал «І мертві підуть»

Гіларі Бертон Морган про те, чому Люсіль подобається бейсбольна біта, названа на її честь

Хіларі Бертон Морган, яка грає Люсіль, дружину Нігана у серіалі «І мертві підуть», розповідає про свій перший досвід співпраці зі своїм реальним чоловіком Джеффрі Діном Морганом, та як вона перетворилася на ходока. 


Ви назвали «радістю» те, що вам довелось співпрацювати зі своїм чоловіком. Що сприяло такому позитивному досвіду?

Я вже дванадцять років з Джеффрі. У нас багато спільних друзів з проєктів, у яких ми брали участь, і тому я досить добре уявляю, хто він на знімальному майданчику. Але ми ніколи не знімалися разом, а отже був ризик, що наша співпраця обернеться суцільним провалом. Але, на мою радість, все вийшло повністю навпаки. Я не знала, що ми настільки схожі на знімальному майданчику. У перервах між зйомками нам обом подобається сміятися. Ми намагалися підтримувати знімальну команду у доброму настрої, жартували з усіма та старалися зробити атмосферу максимально легкою. І тому, попри те, що ми працювали з дуже серйозною темою в цьому епізоді, ми дуже добре провели час разом. Ми вже рік сидимо на карантині з дітьми, тому можливість спільної роботи на знімальному майданчику була схожа на побачення. Це був, мабуть, найнезвичайніший час, який ми провели разом із лютого минулого року. Було приємно зустріти всіх людей, з якими мій чоловік працював останні п’ять років. Я багато чула про них і була рада їх нарешті зустріти. Мої очікування щодо цих зустрічей були перевершені! 


Іноді важко бути запрошеною зіркою в серіалі, але яким був ваш досвід в цьому випадку, коли ви вже були знайомі з акторським складом і командою?


Моя кар’єра розвивалася не за зовсім традиційним сценарієм. Я не ходила на прослуховування роками. Мені подобається працювати з людьми, яких я знаю, і моя робота залежить від наявних стосунків. Наприклад, іноді мене рекомендують актори, з якими я працювала раніше, а також, буває, продюсер чи режисер говорить своїм колегам: «Я колись працював з Гіларі Бертон. Вона може з цим впоратися». Кожна робота, яку я роблю, неймовірно особлива, адже хтось інший ручається своєю репутацію, щоб поручитися за мене. Отже, коли пролунав телефонний дзвінок від авторів серіалу «І мертві підуть», які запропонували мені роль Люсіль, я відчула всю особливість та важливість цієї роботи. Той факт, що мій чоловік порекомендував мене на роль у дуже великому епізоді, що Анжела [Кан] і Скотт [Гімпл] поручилися за мене, і що весь серіал був вже настільки популярним, а весь персонал був добрим та гостинним — це, безумовно, стало для мене викликом. Я вважаю, що це найособливіша робота, яку мені доводилося виконувати за свою кар'єру. Серед усіх зйомок, на які я потрапляла завдяки дружнім стосункам та рекомендаціям, цей проєкт, безумовно, найважливіший. 


Ніган одного разу сказав Мішон, що Люсіль була слабкою й не пережила б апокаліпсис. На вашу думку, це дійсно так? Люсіль здається дуже жорсткою та залізною в цьому епізоді, наприклад, коли вона стріляє в ходока. 


Я думаю, визнаючи це, Ніган переживає значний внутрішній зріст. Він заперечує стан її хвороби під час цього епізоду, і тому, визнаючи, що через стільки років після цього вона не пережила б апокаліпсис, що їй дійсно потрібно більше курсів хімієтерапія, ніж він думав, демонструє зростання цього персонажа. І, безумовно, це важлива частина епізоду — розуміння, що навіть лиходій може проявляти милосердя та людяність. Ми розуміємо, що він думав про Люсіль та її стан кожен божий день протягом десяти років. 


Це правда. Вона сильна в той момент і сильна людина в цілому, але їй було дуже погано...

Її сила була для мене дуже важливою. Зазвичай, у кінематографі, коли у жінки діагностують смертельну хворобу, вона ніби-то перетворюється на ангельську, ефірну істоту. У житті я зустрічала жінок — деякі з них все ще з нами, деякі вже ні — які мали зовсім протилежний цьому кіношному образу характер. Вони мали купу недоліків, були стервезними, а коли їм ставили діагноз, то вони не переставали бути відвертими, веселими чи грубими. Перед ними просто поставала ще одна перешкода, яку їм потрібно подолати. Тому мені дуже сподобалось, якою автори зобразили Люсіль. Це була жорстка жінка, яка могла впоратися з чим завгодно і справді розуміла всю тяжкість своєї ситуації.

Розкажіть, що відбувалося у той момент, коли Люсіль сказала Нігану, що у неї рак?


Мені потрібно було сказати щось на кшталт «Ти був справжнім козлом, зрадив мене з найкращою подругою, та не був поряд, коли я дізналася свій діагноз» через три слова: «У мене рак». І коли я це вимовила, а режисер сказав «Знято», команда почала сміятися. «Боже, це геніально. Ти ніби просто посилаєш його під три чорти». А я їм сказав: «Дійсно, саме це я і кажу. Ці слова не мали на меті викликати співчуття — це звинувачення».


Як вам вдалося пройти обов'язкову процедуру для цього серіалу — перетворитися на ходока? 

Хлопці у спецефектах такі круті! Вони посміювалися з мене, адже, за їх словами ніхто так не любив «вчитися ходити», як я. Зазвичай, коли учасник акторського складу помирає, це дуже зворушливо, але оскільки ми завжди знали про долю Люсіль і ніколи не було надії на те, що вона затримається на додаткові епізоди, перетворення на ходока було дуже важливим та захоплюючим для мене. Я ніби була дитиною в магазині солодощів. Мені ніколи не доводилося робити такої роботи, і той факт, що мені дозволяли це робити, мене дуже тішив. 

Джеффрі не хотів мене бачити. Він вважав, що перша реакція Нігана, який знімає сумку з голови Люсіль, має бути максимально щирою. Тож мені довелося ховатися від нього, а тому його реакція вийшла дуже реалістичною. 

І бідні наші діти: якось я заскочила додому уже в гримі, щоб привітатись з ними, перш ніж їхати на зйомки. Наша донька сказала: «Мамо, з тобою все добре? Ти виглядаєш хворою». Я відповіла сказав: «Так, трохи є».


Вам доводиться бути ходоком на екрані протягом декількох хвилин. Яким був для вас цей досвід? 


Особливо було приємно те, що все відбувалося як заплановано. З більшістю співробітників мого чоловіка я зустрічалася вперше, і у той день старту наших спільних зйомок мені дозволили виглядати нормальною людиною. Це була сцена, де Люсіль спускається вниз і кричить на Нігана, поки він грає у відеоігри. Мені одразу це сподобалось, і, думаю, команді теж. Вони сказали «Хто ця маленька білявка, що кричить на Джеффрі Діна?». Ми отримали задоволення того дня, але останнім моїм епізодом був день, коли нам справді довелося грати ходоків, вийти на вулицю та розважитися.


Ваша сцена з ходоками була такою гострою! 


Джеффрі було так важко у цьому епізоді. Йому довелося зіграти трьох різних персонажів — Нігана до апокаліпсиса, Нігана у його відомій шкіряній куртці, а потім і нинішнього Нігана. І це троє дуже різних людей. У тій останній сцені, коли він знімає мішок з моєї голови, він дуже професійно виконав свою роботу. Я була рада побачити його талант на власні очі.


Як, на вашу думку, Люсіль би поставилася до того, що Ніган назвав свою биту на її честь? І яка була її участь у тому, щоб він надягнув свою знамениту шкіряну куртку?


Їй би точно це сподобалося! Люсіль — не квітка: вона сурова і жорстка. Мені здається, у неї досить хворобливе почуття гумору, як і у її чоловіка. Ймовірно, це те, що їх свого часу привабило одне в одному. Якби Люсіль мала шанс на передсмертне бажання, то вона загадала б, що б Ніган вижив та процвітав, і так і вийшло. І, я впевнена, так буде і надалі. Я вірю в це не тільки як його екранна дружина, а як і жінка в реальному житті. І, до речі, він майже завжди має рацію ... Отже, я у команді Нігана.

Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: Lifestyle&Fashion
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.